RNP призывает ознакомиться с инструкцией по пожарной безопасности

7. ноября, 2017

Муниципальное предприятие Rīgas namu pārvaldnieks призывает собственников квартир ознакомиться с инструкцией по пожарной безопасности своего дома не только на месте, но и удаленно, используя собственный профиль пользователя на www.e-parvaldnieks.lv.


Инструкция по пожарной безопасности была разработана для каждого жилого дома, находящегося на обслуживании RNP в соответствии с действующим нормативным актом: постановлением Кабинета министров № 238 ("Положения о пожарной безопасности").

Что делать, если начался пожар

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk