Kontakti

bt [at] riga.lv

Bāriņtiesas mājas lapa

No 2021.gada 11.oktobra Rīgas bāriņtiesa pārsvarā sniedz pakalpojumus attālināti, izņemot adopcijas lietu izskatīšanu un saskarsmes pakalpojuma nodrošināšanu.

Lai mazinātu covid-19 infekcijas izplatības risku un sniegtu pēc iespējas epidemioloģiski drošu pakalpojumu, no 11.oktobra Rīgas bāriņtiesā pieņemšana klātienē notiek tikai pie bāriņtiesas darbiniekiem un psihologiem ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, iepriekš pierakstoties pa tālruni 67037746, vai rakstot uz e-pastu bt@riga.lv. Apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegi, kā arī jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem vai bāriņtiesas darbiniekiem. Bāriņtiesas procesi tiek  izskatīti bez procesa dalībnieku klātbūtnes, izņemot adopcijas lietu izskatīšanu. Saskarsmes pakalpojums tiek nodrošināts klātienē tikai ar tiesas spriedumā norādītajām personām.

Aicinām iesniegumus vai dokumentus sūtīt elektroniski, izvēloties sev atbilstošāko no mūsu mājas lapā norādītajām dokumentu iesniegšanas iespējām https://barintiesa.riga.lv/lv/sutit-iesniegumu/, vai arī atstāt tos īpaši šim nolūkam paredzētā korespondences kastē Rīgas bāriņtiesas telpās - Tērbatas ielā 69, pirmajā stāvā, Rīgā.

Atrašanās vieta kartē

Darbinieki

Aivars Krasnogolovs

Bāriņtiesas priekšsēdētājs - Tērbatas iela 69, LV-1001, 501.kab.
Aivars.Krasnogolovs [at] riga.lv

Inese Ērgle

Bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece - Tērbatas iela 69, LV-1001, 316.kab.
Inese.Ergle [at] riga.lv

Iveta Gorbunova

Bāriņtiesas priekšsēdētāja palīdze - Tērbatas iela 69, LV-1001, 501.kab.
Iveta.Gorbunova [at] riga.lv