Ķīpsalas peldvieta

Pieaugot ziemas peldēšanās popularitātei, Rīgas pašvaldība vairākās galvaspilsētas peldvietās turpina uzlabot infrastruktūru iedzīvotāju ērtību uzlabošanai arī pēc oficiālās peldsezonas beigām.

Šogad dažādi pludmales elementi Rīgas peldvietās tiks novākti vēlāk nekā iepriekšējos gados, bet pārģērbšanās kabīnes un soliņi  visā ziemas periodā  būs  pieejami peldvietās un atpūtas zonās Lucavsalā, Ķīpsalā, Rumbulā, Bābelītī, Velnezerā, Bolderājas karjerā, Dārziņos un Zirņu salā. No jūras peldvietām stacionāra pārģērbšanas kabīne ziemā tiks saglabāta pie ieejas Vecāķu peldvietā no Selgas ielas puses.

Īpaši tiek domāts par ziemas peldētāju labsajūtu Lucavsalas līča peldvietā, kur tagad ir nodrošināts apgaismojums tumšajās diennakts stundās, bet, sākoties slēpošanas sezonai, pie Lucavsalas slēpošanas trases tiks novietots īpašs konteiners, kur peldētāji varēs pārģērbties.


Rīgā ir deviņas peldvietas: - Bābelīša ezera peldvieta, Daugavas peldvietas “Lucavsala” un “Lucavsalas līcis”, Daugavas peldvieta “Rumbula”, Daugavas peldvieta “Ķīpsala”, Ķīšezera peldvieta, Vakarbuļļi, Daugavgrīva un Vecāķi.