Rātsnama ēka

Rātsnama apmeklējumam ir jāpiesaka Rātsnama apmeklētāja caurlaide.

Neskaidrību gadījumā lūdzu zvanīt  +37167012221

Lai tuvāk iepazītu Rīgas domes darbu, Rātsnama arhitektūru un vēsturi, ikvienai interesentu grupai ir iespēja apmeklēt Rātsnamu.

Ekskursijas Rātsnamā tiek organizētas tikai pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās un Rātsnama darba laikā.

Ekskursijas jāpiesaka nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu ratsnams@riga.lv ne vēlāk kā nedēļu pirms vēlamā apmeklējuma laika.

Pēc pieteikuma izskatīšanas Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra darbinieks informēs pieteicēju par iespējamo ekskursijas datumu un laiku, kā arī informēs par Rātsnama apmeklētāja caurlaides saņemšanas kārtību.

Informācija par personas datu apstrādi.

Apmeklējot Rātsnamu, personām:

  • jāizturas saudzīgi pret Rātsnamā esošajām materiālajām vērtībām, inventāru, aprīkojumu un jāievēro lifta lietošanas noteikumi;
  • nav atļauts trokšņot, traucējot darbiniekus un citus apmeklētājus, skriet pa telpām vai kāpnēm, pārkāpt stikloto sienu norobežojumus un atspiesties pret stikliem, liekties pāri kāpņu un skatu laukumu apmalēm, ievest dzīvniekus, ienest velosipēdus, pārvietoties ar skrituļslidām u. tml.;
  • nav atļauts atrasties acīmredzamā alkoholisko vai citu apreibinošo vielu, narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē;
  • aizliegts ienest šaujamieročus, duršanai, griešanai un ciršanai paredzētus ieročus (priekšmetus), ķīmiskas, sprādzienbīstamas vai ugunsnedrošas vielas, šķidrumus, kā arī citus cilvēka veselībai vai dzīvībai bīstamus priekšmetus.
  • Ja policijas darbiniekam rodas aizdomas par šo noteikumu pārkāpumu, personas pienākums ir pakļauties drošības pārbaudei.