• Informējam, ka 31.08.2021. Rīgas valstspilsētas pašvaldībā tika izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rīgas domes Personāla nodaļas vadītāja amata vietu. Noteiktajā termiņā Rīgas domes Personāla nodaļā tika saņemti 35 pretendentu pieteikumi. Veicot iesniegto dokumentu pārbaudi par atbilstību vakantajam amatam izvirzītajām prasībām, uz darba intervijām tikai uzaicināti vienpadsmit pretendenti. Konkurss norisinājās trīs kārtās un ir noslēdzies ar rezultātu – tiek plānots noslēgt darba līgumu ar atbilstošāko pretendentu.

  • Informējam, ka 20.10.2021. Rīgas valstpilsētas pašvaldībā tika izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rīgas domes Juridiskās pārvaldes Administrācijas tiesiskā nodrošinājuma nodaļas galvenā jurista amata vietu. Noteiktajā termiņā Rīgas domes Personāla nodaļā tika saņemti 12 pieteikumi. Veicot iesniegto dokumentu pārbaudi par kandidātu atbilstību vakantajam amatam izvirzītajām prasībām, uz darba intervijām tika uzaicināti pieci pretendenti. Konkurss noslēdzās ar rezultātu – noslēgts darba līgums ar atbilstošāko pretendentu.

  • Informējam, ka 20.10.2021. Rīgas valstpilsētas pašvaldībā tika izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rīgas domes Juridiskās pārvaldes Plānošanas, iepirkumu un kontroles nodaļas galvenā juriskonsulta amata vietu. Noteiktajā termiņā Rīgas domes Personāla nodaļā tika saņemti divi pieteikumi. Veicot iesniegto dokumentu pārbaudi par kandidātu atbilstību vakantajam amatam izvirzītajām prasībām, uz darba intervijām netika aicināts neviens no pretendentiem. Konkurss tika izbeigts bez rezultāta.
Aicinām informācijai par Rīgas pilsētas pašvaldības izsludinātajiem amatu konkursiem sekot līdzi: