Atbalsts tehnoloģiju uzstādīšanai viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās

Programmas atbalstam aicināti pieteikties inovatīvi, zināšanās un tehnoloģijās balstīti uzņēmumi, kam nepieciešams atbalsts, lai testētu jau izstrādātus tehnoloģiju prototipus pilsētvidē
Skatīt vairāk

Rīgas filmu fonds

Līdzfinansējuma programma ārvalstu filmu uzņemšanai Rīgā domāta filmu projektiem, kurus plānots uzņemt Rīgā un Latvijā. Pēc filmēšanas beigām ir iespējams atgūt līdz 25% no atbalstāmajiem izdevumiem Latvijā, kas saistīti ar filmēšanu.
Skatīt vairāk

Augsti kvalificētu speciālistu relokācijas atbalsta programma

Konkursa mērķauditorija ir uzņēmumi, kuri ikdienā rada inovatīvus, tehnoloģiskus risinājumus ar augstu pievienoto vērtību un kuri savas tālākās darbības nodrošināšanai vēlas pieņemt darbā augsti kvalificētus ārvalstu speciālistus.
Skatīt vairāk

Darījumu pasākumu līdzfinansēšanas programma

Programmas mērķis ir ar Līdzfinansējuma palīdzību veicināt Rīgas kā darījumu pasākumu norises vietas konkurētspēju reģionā un palielināt Rīgā notiekošo starptautisko pasākumu un dalībnieku skaitu.
Skatīt vairāk

Līdzfinansējuma programma jaunu parkletu izveidei

Lai Rīgā atbalstītu sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus un veicinātu publiskās ārtelpas labiekārtošanu, Rīgas dome 26. aprīlī apstiprināja jaunu līdzfinansējuma programmu jaunu parkletu izveidei, šogad no pilsētas budžeta tai atvēlot kopā 100 000 eiro.
Skatīt vairāk