Datums 11. jūlijs, 2024
Laiks17.30–20.40
Vieta Tallinas kvartāla Angārs, Tallinas ielā 10-3

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

No 1. marta līdz 1. maijam Rīgā, Milānā, Turīnā, Ļubļanā un Dānijas pilsētās  norisinājās Eiropā viens no populārākajiem pilsētvides fotogrāfiju konkursiem - “Capture Your City”, aicinot iedzīvotājus vienā fotoattēlā izcelt šo pilsētu unikālās īpašības vai izaicinājumus un demonstrējot savu redzējumu par pilsētas “jauno” skaistumu.  Konkursā spožus panākumus ieguva pieci darbi, kuros attēlota Rīga, jo no vairāk kā 8000 fotoattēlu tieši tie tika iekļauti atzītajā Dānijas Arhitektūras centra fotogrāfiju izstādē un Janas Uljanovas darbs ieguva vienu no augstākajiem novērtējumiem - godalgoto 2. vietu.

No izstādē iekļautajiem pieciem Rīgas attēliem savus trīs favorītus noteikusi arī Rīgas pašvaldība.

Līdz ar to Rīgas pašvaldība aicina foto draugus un entuziastus uz fotogrāfiju konkursa noslēguma pasākumu 11. jūlijā plkst. 17.30 Tallinas kvartāla Angārā, Tallinas ielā 10-3, Rīgā, kur tiks pasniegtas pašvaldības simpātijas balvas, kā arī notiks vieslekcija un fotopastaiga profesionālu fotogrāfu vadībā

Pasākuma programma:
  • 17.00 – 17.30     Dalībnieku ierašanās
  • 17.30 – 17:35     Ievads par fotokonkursa „Capture Your City” norisi
  • 17.35 – 17.45     Žūrijas vērtējums un atziņas par fotokonkursā „Capture Your City” iesniegtajām fotogrāfijām
  • 17.45 – 17.55     Pārdaugavas kultūras apvienība iepazīstinās ar jauno foto konkursu “Meklējot Pārdaugavu”
  • 17.55 – 18.05     Rīgas pašvaldības simpātijas balvu pasniegšana fotokonkursā „Capture Your City”
  • 18.05 – 18.25     Kafijas pauze
  • 18.25 – 19.10     Profesionālu fotogrāfu Reiņa Hohmaņa un Andreja Strokina vieslekcija par pilsētvides „Jaunā skaistuma” tēmu, diskusija par konkursā uzvarējušajiem darbiem
  • 19.10 - 20.40      Fotopastaiga fotogrāfu R. Hofmaņa un A. Strokina vadībā (fotopastaiga iecerēta apļveida maršrutā, noslēdzot to pasākuma sākuma punktā)
  • 20.40                    Pasākuma noslēgums

Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 7. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzu e-pasta adresi. Pēc reģistrēšanās noslēguma dalībnieki saņems apstiprinājuma e-pastu.

Pasākumu organizē Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments Eiropas Savienības programmas “Jaunais Eiropas Bauhaus” projekta “DESIRE” ietvaros. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par pasākumu publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.