Datums 6. marts, 2024
Laiks14.00–17.00
Vieta Tiešsaistē

Pieteikties pasākumam

Serminārs NVO par pārskatu sagatavošanu

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  - pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Aktualitātes par 2023. gada pārskatu sagatavošanu biedrībām”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 6. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Ingrīda Lejniece, profesionāla grāmatvede, licencēta grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmuma vadītāja, nodokļu konsultante, rakstu autore par grāmatvedības uzskaiti un nodokļiem. 

Seminārā būs aplūkots, kādas prasības biedrību grāmatvedības uzskaitei un gada pārskatiem nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 439 “Noteikumi par biedrību, nodibinājumu un arodbiedrību gada pārskatiem un grāmatvedības kārtošanu vienkāršā ieraksta sistēmā”.

Tiešsaistes semināra programmā: 

  • Grāmatvedības uzskaite – vienkāršā vai divkāršā ieraksta sistēma. Nepieciešamie uzskaites reģistri;
  • Pamatlīdzekļu, krājumu un norēķinu (debitoru/kreditoru) inventarizācija;
  • Gada pārskata  sastāvdaļas – bilance, ieņēmumu un izdevumu pārskats, ziedojumu un dāvinājumu pārskats, gada pārskata paskaidrojums, vadības ziņojums;
  • Gada pārskata sagatavošana, pārbaude, apstiprināšana, iesniegšana;
  • Atbildes uz jautājumiem.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/gramatvediba_2023

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 5. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.