Datums 27. maijs, 2022
Laiks19.00
Vieta Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga", Krāsotāju iela 12
Emīla Dārziņa jauktais koris

27.maijā plkst. 19.00, Koka ēku renovācijas centrā KOKA RĪGA, Krāsotāju ielā 12, notiks Rīgas pašvaldības Kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācijas "Ave Sol" kolektīva "Emīla Dārziņa jauktais koris" koncerts "Vienreiz pavasarī".

Kora dziedājums vedīs klausītājus pavasarīgā ceļojumā – piedzīvojumiem bagātā, nedaudz gaisīgā un iedvesmojošā. Kas tāds tiešām var notikt tikai vienreiz pavasarī! Nepalaid to garām! Tveries pie pieneņpūkas un ļaujies sajūtām!

Kora mākslinieciskais vadītājs Rihards Lapiņš, par gaidāmo koncertu saka: “Pēc vairāk kā divu gadu pārtraukuma, esam beidzot atgriezušies ar savu kora solo programmu! Man ir milzīgs prieks, ka esam spējuši šajā Covid pauzē noturēt jauneklīgo, jautro, bet tai pat laikā nosvērti nobriedušo atmosfēru korī! Tādēļ to arī centīsimies parādīt mūsu pavasara koncertā "Vienreiz pavasarī" – atspoguļojot bērnišķīgu naivumu, šī brīža koristu apņēmību, kā arī nobriedušu atskatu par to, kā tad tajā Pavasarī ir bijis! Man ir gandarījums, ka koncertā kora skanējumu papildinās instrumentālisti - Dagnija Tuča (blokflauta), Markuss Skraucis (čells), Reinis Baltiņš (perkusijas), kā arī Aldis Liepiņš (klavieres). Ar milzīgu prieku jūs gaidīsim koncertā "Vienreiz pavasarī" un kopā baudīsim mūzikas radīšanas burvību!”

Programmā pavasara plaukstošās enerģijas caurstrāvota, ķiršu un ievu ziedu smaržu ēteriskuma iedvesmota mūzika, ko radījuši komponisti V. Pūce, I. Kalniņš, A. Sējāns, R. Sējāns, J. Jančevskis, J. Lūsēns, R. Tiguls, I. Rupaine un A. Kontauts.

Koncertu atbalsta Koka ēku renovācijas centrs KOKA RĪGA.

Ieeja koncertā bez maksas.