Slēgta Tērbatas iela satiksmei

No 17.jūlija Tērbatas iela posmā no Elizabetes ielas līdz Vidzemes tirgum ieņems vasaras ritmu, uz mēnesi to atvēlot gājējiem, riteņbraucējiem, tirgotājiem un nedēļas nogalēs – kultūras programmai.

Tērbatas ielas garumā tiks iekārtotas zaļās atpūtas zonas, vietām būs iespēja baudīt labumus no Latvijas mājražotājiem un nedēļas nogalēs piedzīvot daudzveidīgu kultūras programmu bērniem un pieaugušajiem. Ielas noformējumā tiks izmantoti īpaši Tērbatas ielai veidoti karogi un gaismu virtenes. Tērbatas ielu būs iespējams šķērsot, taču iebraukt tajā varēs tikai ielas namu iedzīvotāji līdz saviem iekšpagalmiem, kā arī piegādes transports ar īpašām caurlaidēm, kas sadarbības partneriem tiks savlaicīgi izsniegtas.

Aicinām uzņēmējus, organizācijas, māksliniekus un aktīvus cilvēkus izmantot iniciatīvas radītās iespējas un iesniegt idejas līdz 10.jūlija plkst. 12.00, kā varētu piedalīties vasaras ielas veidošanā.
 
Lai piedalītos, lūdzam sūtīt jūsu ieceres vizualizāciju (skat. dalības kārtību) Rīgas pilsētas būvvaldes Pilsētvides dizaina pārvaldes Valsts valodas un pilsētvides nodaļas galvenajai māksliniecei Melānijai Vilkai, tālr.: 67012936, e-pasts: melanija.vilka@riga.lv un galvenajai ekspertei Initai Pavārei, tālr.: 67105575, e-pasts: inita.pavare@riga.lv.

Kopā mēs varam padarīt Tērbatas ielu un Rīgu par atvērtu, modernu un iedzīvotājiem draudzīgu vietu.