Datums 15. aprīlis, 2024
Laiks18.00
Vieta Rātslaukums

Pirmdien, 15. aprīlī, plkst. 18.00 Rīgas domes, Rīgas enerģētikas aģentūras un Klimata un enerģētikas ministrijas darbinieki kopā ar ārvalstu partneriem piedalīsies kopīgā skriešanas treniņā, kas apvienots ar ekskursiju pa Rīgu.

Kultūrskrējiena mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, dodoties lēnā skrējienā pa Rīgas vēsturiskajām ielām, izzinot arhitektūras, vēstures un kultūras pērles. Šī ekskursija gida un trenera vadībā sola vieglas fitnesa un kultūras izziņas sajaukumu. Tā būs lieliska iespēja sākt fiziskas aktivitātes tiem, kuri meklē papildu pamudinājumu, vai papildināt savu treniņu grafiku tiem, kuri jau ikdienā sporto.

Kultūrskrējienā piedalīsies arī viesi no Apvienoto Nāciju Organizācijas Klimata pārmaiņu starpvaldību padomes (IPCC) un URBACT projekta “Let's Go Circular!” 10 pilsētām. IPCC izveidota 1988. gadā, un tās galvenais uzdevums ir apkopot un analizēt zinātniskos pētījumus par klimata pārmaiņām un sniegt politikas vadītājiem ieteikumus attiecībā uz šo jautājumu. IPCC pārstāvji no 15.-19. aprīlim viesosies Rīgā un piedalīsies dažādos klimata tēmai veltītos pasākumos.
Skrējiena maršruts sāksies un noslēgsies pie Rīgas domes.

Datums: pirmdiena, 15. aprīlis
Laiks: 18.00
Attālums: ~ 5 km
Temps: lēns un viegls
Tikšanās vieta: Rātslaukums 1
 

Vairāk informācijas: Ance Rusova Lūse +371 27343414, ance.rusova-luse@riga.lv.