Datums 22. aprīlis, 2024
Laiks17.00
Vieta Tiešsaistē

Lai informētu plašāku sabiedrību par būvniecības ieceres “Tramvaja līnijas pagarinājuma, transportmijas punkta un ar tiem saistīto ēku un inženierbūvju būvniecība Latgales un Višķu ielās, Rīgā” risinājumiem, kas plānoti posmā no tramvaja galapunkta “Dole” līdz Latgales – Višķu ielas krustojumam, “Rīgas satiksme” 2024. gada 22. aprīlī plkst.17.00 organizēs tiešsaistes pasākumu. Tas norisināsies video konferences formātā "Zoom" vidē un tiks straumēts arī uzņēmuma sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Pasākuma dalībnieki:

  • “Rīgas satiksmes” pārstāvji
  • Būvprojekta ieceres izstrādātājs SIA “BM-projekts”
  • Būvdarbu īstenotājs CBF SIA “Binders”

“Rīgas satiksmes” tīmekļa vietnē ir pievienota būvniecības ieceres tvēruma teritorijas ģenerālplāna darba versija. Aicinām līdz pasākuma norises dienai iepazīties ar grafiskajiem materiāliem un iesūtīt Jūs interesējošos jautājumus uz e-pastu: sad@rigassatiksme.lv.

Tāpat “Rīgas satiksme” aicina ikvienu interesentu, kurš vēlas “Zoom” vidē pieslēgties tiešsaistes pasākumam kā sanāksmes reģistrētam dalībniekam, līdz 21. aprīlim pieteikties tiešsaistes pasākumam, rakstot uz augstāk norādīto e-pastu.

Jautājumus par būvprojektu risinājumiem būs iespējams uzdot gan tiešsaistes pasākumā “Zoom” vidē, gan “FaceBook” lapā. Visas atbildes uz jautājumiem tiks sniegtas tiešsaistes pasākuma laikā vai arī sagatavotas un publicētas “Rīgas satiksmes” mājas lapā un sociālajos tīklos.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt tīmekļa vietnē: www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “x” un “facebook”.

Logo Nacionālais attīstības plāns