Председатель Рижской думы

Mārtiņš Staķis

Председатель Рижской думы
  • Руководство Рижской думы
    • Председатель Рижской думы

      Председатель Рижской думы

      Мартиньш Стакис

      Председатель Рижской думы Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
      • Бюро председателя

        Бюро председателя

        Эвия Целма

        Руководитель бюро председателя Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 220.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 220.kab.
        Все контакты
    • Заместитель председателья Рижской думы

      Заместитель председателья Рижской думы

      Вилнис Кирсис

      Заместитель председателя Рижской думы Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Все контакты
      • Бюро заместителя председателя

        Бюро заместителя председателя

        Эдмундс Юревиц

        Руководитель бюро заместителя председателя Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 206.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 206.kab.
        Все контакты
    • Заместитель председателя Рижской думы

      Заместитель председателя Рижской думы

      Эдвардс Смилтенс

      Заместитель председателя Рижской думы Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 112.kab.
      Все контакты
      • Бюро заместителя председателя

        Бюро заместителя председателя

        Кристине Цинкус

        Руководитель бюро заместителя председателя Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 112.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 456.kab.
        Все контакты
    • Заместитель председателя Рижской думы

      Заместитель председателя Рижской думы

      Линда Озола

      Заместитель председателя Рижской думы Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Все контакты
      • Бюро заместителя председателя

        Бюро заместителя председателя

        Хилдегарде Граумане

        Priekšsēdētāja vietnieka biroja vadītāja Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 456.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 107.kab.
        Все контакты
  • Комитеты
    • Комитет по финансовым и административным делам

      Комитет по финансовым и административным делам

      Мартиньш Стакис

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
    • Комитет по социальным вопросам

      Комитет по социальным вопросам

      Виестурс Клейнбергс

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 415.kab.
      Все контакты
    • Комитет городского развития

      Комитет городского развития

      Инесе Андерсоне

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
    • Комитет городского имущества

      Комитет городского имущества

      Дайнис Лоцис

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 143.kab.
      Все контакты
    • Комитет образования, культуры и спорта

      Комитет образования, культуры и спорта

      Ивета Ратиника

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 436.kab.
      Все контакты
    • Комитет жилья и окружающей среды

      Комитет жилья и окружающей среды

      Эдмундс Цепуритис

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 233.kab.
      Все контакты
    • Комитет по делам сообщения и транспорта

      Комитет по делам сообщения и транспорта

      Олафс Пулкс

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
    • Комитет по вопросам безопасности, порядка и предотвращения коррупции

      Комитет по вопросам безопасности, порядка и предотвращения коррупции

      Линда Озола

      Председатель комитета Ратслаукумс 1, Рига, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
  • Комиссии
    • Административная комиссия

      Административная комиссия

      Juris Dumpis

      Komisijas priekšsēdētājs Ed.Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
      Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
      Все контакты
      • Bērnu lietu apakškomisija

        Bērnu lietu apakškomisija

        Juris Šmits

        priekšsēdētājs Ed.Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
        Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
        Все контакты
    • Избирательная комиссия

      Избирательная комиссия

      Māris Zviedris

      Komisijas priekšsēdētājs Dzirciema iela 28, LV-1007, 88.kab.
      Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
      Все контакты
    • Комиссия по приватизации собственности самоуправления

      Комиссия по приватизации собственности самоуправления

      Anita Kante

      sekretāre Vāgnera iela 5, LV-1050
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
  • Центральная администрация
    • Исполнительный директор города Риги

      Исполнительный директор города Риги

      Янис Ланге

      Исполнительный директор города Риги Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
    • Центр приема посетителей

      Центр приема посетителей

      Elīna Trautmane

      Izpilddirektora biroja vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
      Ул. Кунгу 7/9, Рига, LV-1050
      Все контакты
      • Отдел декларирования места жительства жителей

        Отдел декларирования места жительства жителей

        Iveta Liniņa

        Nodaļas vadītāja Dzirciema iela 28, 3.stāvs, LV-1007
        Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007
        Все контакты
        • E.Smiļģa iela 46

          E.Smiļģa iela 46

          Liāna Buša

          E.Smiļģa iela 46, LV-1002
          Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002 (ieeja no Bāriņu ielas puses)
          Все контакты
        • Brīvības iela 49/53

          Brīvības iela 49/53

          Inese Priedeslaipa

          Главный референт Brīvības iela 49/53, LV-1010
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Oтдел обслуживания клиентов

        Oтдел обслуживания клиентов

        Anna-Marija Melne

        Pārvaldes priekšniece Eduarda Smiļģa iela 46, LV-1002, 514.kab.
        Ул. Кунгу 7/9, Рига, LV-1050
        Все контакты
        • Apkaimju iedzīvotāju centrs Daugavpils ielā 31

          Apkaimju iedzīvotāju centrs Daugavpils ielā 31

          Marija Krasovska

          Projektu vadītāja apkaimju attīstības jautājumos Daugavpils iela 31, LV-1003, 118.kab.
          Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
          Все контакты
        • Apkaimju iedzīvotāju centrs Eduarda Smiļģa ielā 46

          Apkaimju iedzīvotāju centrs Eduarda Smiļģa ielā 46

          Aija Lilienfelde

          Projektu vadītāja apkaimju attīstības jautājumos Eduarda Smiļģa iela 46, LV-1002, 305.kab.
          Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
          Все контакты
        • Apkaimju iedzīvotāju centrs Brīvības ielā 49/53

          Apkaimju iedzīvotāju centrs Brīvības ielā 49/53

          Villiams Vrobļevskis

          Projektu vadītājs apkaimju attīstības jautājumos Brīvības iela 49/53, LV-1010, 2.stāvs
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Отдел методики

        Отдел методики

        Ieva Eglīte

        Nodaļas vadītāja Eduarda Smiļģa iela 46, LV-1002, 516.kab.
        Ул. Кунгу 7/9, Рига, LV-1050
        Все контакты
    • Управление по внешним связем

      Управление по внешним связем

      Baiba Buka-Vaivade

      Pārvaldes direktore Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Oтдел международного сотрудничества и координации

        Oтдел международного сотрудничества и координации

        Sandra Liepiņa

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Oтдел городов-побратимов

        Oтдел городов-побратимов

        Dace Štroberga

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Oтдел протокола

        Oтдел протокола

        Viktors Buļs

        Nodaļas vadītājs Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
    • Центр информационных технологий

      Центр информационных технологий

      Āris Dzērvāns

      Centra direktors Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
      Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
      Все контакты
      • Administrācijas nodaļa

        Administrācijas nodaļa

        Ilze Bormeistere

        Vadītājs Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010, 1005.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Ekspluatācijas nodaļa

        Ekspluatācijas nodaļa

        Katrīna Dzene

        Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Tehniskā pārvalde

        Tehniskā pārvalde

        Guntars Kukuts

        Priekšnieks Brīvības iela 49/53, LV-1010
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Tehnisko resursu nodrošinājuma nodaļa

          Tehnisko resursu nodrošinājuma nodaļa

          Liene Vida

          Vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Tehnisko resursu uzturēšanas sektors

            Tehnisko resursu uzturēšanas sektors

            Mihails Bodrovs

            vadītājs - galvenais datortīkla administrators Brīvības iela 49/53, LV-1010
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Datorsistēmu centralizētās pārvaldības sektors

            Datorsistēmu centralizētās pārvaldības sektors

            Kaspars Jākobsons

            Vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Multiservisu nodaļa

          Multiservisu nodaļa

          Mārtiņš Jorens

          Nodaļas vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010, 305.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Fiziskās drošības un integrēto sistēmu sektors

            Fiziskās drošības un integrēto sistēmu sektors

            Gunārs Andersons

            Vadītājs Rātslaukums 1, LV-1539
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Telekomunikāciju sektors

            Telekomunikāciju sektors

            Vladislavs Stičinskis

            Sektora vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010, 308.kab.
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Datu centra nodaļa

          Datu centra nodaļa

          Juris Peršins

          Vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Tīkla nodaļa

          Tīkla nodaļa

          Ervīns Šķesters

          Vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Projektu pārvalde

        Projektu pārvalde

        Oskars Pakers

        Pārvaldes priekšnieks - galvenais arhitekts Brīvības iela 49/53, LV-1010, 406.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Datu bāzu un sistēmu nodaļa

          Datu bāzu un sistēmu nodaļa

          Liene Peršina

          Nodaļas vadītāja p.i. Brīvības iela 49/53, LV-1010, 425.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Projektu izstrādes nodaļa

          Projektu izstrādes nodaļa

          Mārtiņš Plīkšs

          Nodaļas vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
    • Юридическое управление

      Юридическое управление

      Natālija Bulgakova

      Pārvaldes direktore Rātslaukums 1, LV-1539, 452.kab.
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Administratīvā procesa un iekšējās kontroles nodaļa

        Administratīvā procesa un iekšējās kontroles nodaļa

        Agnese Reine

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539, 330.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Tiesiskās uzraudzības nodaļa

        Tiesiskās uzraudzības nodaļa

        Sandra Līduma

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Administrācijas tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

        Administrācijas tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

        Niāra Zālīte

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539, 453.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Plānošanas, iepirkumu un kontroles nodaļa

        Plānošanas, iepirkumu un kontroles nodaļa

        Una Skrastiņa

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
    • Отдел кадров

      Отдел кадров

      Rita Logina

      Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
    • Административная инспекция

      Административная инспекция

      Rita Mūsiņa

      Inspekcijas vadītāja Eduarda Smiļģa iela 46, LV-1002
      Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
      Все контакты
    • Хозяйственное управление

      Хозяйственное управление

      Alvils Kuzminskis

      Pārvaldes priekšnieks Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Ēku apsaimniekošanas nodaļa

        Ēku apsaimniekošanas nodaļa

        Ainis Gudrīts

        Nodaļas vadītājs Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Apgādes nodaļa

        Apgādes nodaļa

        Egija Ilgaža

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Noliktava

        Noliktava

        Māra Vikmeste

        Noliktavas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
    • Секретариат

      Секретариат

      Sandra Laganovska

      Vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Domes sēžu nodrošināšanas nodaļa

        Domes sēžu nodrošināšanas nodaļa

        Evija Reinika

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Korespondences nodaļa

        Korespondences nodaļa

        Ruta Krūmiņa

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Arhīvs

        Arhīvs

        Dzintra Griķe

        Vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Deputātu darbības nodrošināšanas nodaļa

        Deputātu darbības nodrošināšanas nodaļa

        Agnese Erdmane

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
        • Deputātu frakciju atbalsta sektors

          Deputātu frakciju atbalsta sektors

          Daiga Rutka

          Главный референт Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 508.kab.
          Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
          Все контакты
        • Komiteju vadības atbalsta sektors

          Komiteju vadības atbalsta sektors

          Ilona Platonova

          Главный референт Rātslaukums 1, LV-1539
          Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
          Все контакты
        • Komiteju sēžu nodrošināšanas sektors

          Komiteju sēžu nodrošināšanas sektors

          Dace Ģertrūde Paulīte

          Главный референт Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 371.kab.
          Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
          Все контакты
    • Управление благоустройства территории

      Управление благоустройства территории

      Viktors Admidiņš

      Pārvaldes priekšnieks Daugavpils iela 31, LV-1003, 314.kab.
      Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007
      Все контакты
      • Pārdaugavas teritoriālā nodaļa

        Pārdaugavas teritoriālā nodaļa

        Baiba Zvaigzne

        Nodaļas vadītāja Daugavpils iela 31, LV-1003, 304.kab
        Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
        Все контакты
      • Ziemeļu teritoriālā nodaļa

        Ziemeļu teritoriālā nodaļa

        Vijars Zadarožnajs

        Nodaļas vadītājs Daugavpils iela 31, LV-1003, 302.kab.
        Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
        Все контакты
      • Austrumu teritoriālā nodaļa

        Austrumu teritoriālā nodaļa

        Andrejs Arnis

        Nodaļas vadītājs Daugavpils iela 31, LV-1003, 306.kab.
        Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
        Все контакты
      • Nodrošinājuma nodaļa

        Nodrošinājuma nodaļa

        Elita Tuča

        Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Daugavpils iela 31, LV-1003, 310.kab.
        Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
        Все контакты
    • Управление по обеспечению коммерческой деятельности

      Управление по обеспечению коммерческой деятельности

      Guntis Kārkliņš

      Pārvaldes priekšnieka p.i. Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Tiesiskās uzraudzības nodaļa

        Tiesiskās uzraudzības nodaļa

        Ilze Jurjāne

        Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539, 412.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
      • Ekonomiskās analīzes nodaļa

        Ekonomiskās analīzes nodaļa

        Aļesja Barkovska

        Nodaļas vadītāja Rātslaukums 1, LV-1539, 408.kab.
        Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
        Все контакты
  • Учреждения с особым статусом
    • Рижская городская земельная комиссия

      Рижская городская земельная комиссия

      Rita Lielvārde

      komisijas priekšsēdētāja Dzirciema iela 28, LV-1007
      Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007
      Все контакты
    • Комиссия Рижского самоуправления по делам приватизации жилых домов

      Комиссия Рижского самоуправления по делам приватизации жилых домов

      Rasma Freimane

      komisijas priekšsēdētāja Pērses iela 10/12, LV-1011
      Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
      Все контакты
      • Birojs

        Birojs

        Diāna Alkšere

        Biroja vadītāja Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Privatizācijas objektu sagatavošanas nodaļa

        Privatizācijas objektu sagatavošanas nodaļa

        Jānis Brakovskis

        Nodaļas vadītājs Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Tiesiskās uzraudzības daļa

        Tiesiskās uzraudzības daļa

        Sanita Ventniece-Bērziņa

        Daļas vadītāja, komisijas priekšsēdētāja padomniece Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Dzīvojamā un nedzīvojamā fonda privatizācijas un atsavināšanas nodaļa

        Dzīvojamā un nedzīvojamā fonda privatizācijas un atsavināšanas nodaļa

        Ilze Sauša

        Nodaļas vadītāja Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Zemes privatizācijas un nomas nodaļa

        Zemes privatizācijas un nomas nodaļa

        Beate Kokaine

        Nodaļas vadītāja Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Finanšu un saimniecības nodaļa

        Finanšu un saimniecības nodaļa

        Ilze Mēkone

        Nodaļas vadītāja Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Arhīvs

        Arhīvs

        Jeļena Šaplavska

        lietvedības arhivāre Pērses iela 10/12, LV-1011
        Pērses iela 10/12, Rīga, LV-1011
        Все контакты
    • Отдел по связям с общественностью

      Отдел по связям с общественностью

      Uģis Vidauskis

      Pārvaldes priekšnieks Rātslaukums 1, LV-1539, 708.kab.
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539
      Все контакты
    • Отдел записи актов гражданского состояния

      Отдел записи актов гражданского состояния

      Helēna Andžāne

      Vecākā inspektore Aglonas iela 4b, LV1057
      Aglonas iela 4B, Rīga, LV-1057
      Все контакты
    • Рижская муниципальная полиция

      Рижская муниципальная полиция

      Juris Lūkass

      Priekšnieks Lomonosova iela 12a, LV-1019
      Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
      Все контакты
      • Centra pārvalde

        Centra pārvalde

        Edgars Rudzītis

        Priekšnieks Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
        Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Liene Galilejeva

          Administratīvās lietvedības inspektore Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Все контакты
        • Administratīvā grupa

          Administratīvā grupa

          Nauris Jansons

          vecākais inspektors Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Все контакты
        • Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Normunds Mažolis

          SKSN priekšnieks Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Все контакты
        • Tūrisma nodaļa

          Tūrisma nodaļa

          Vitālijs Škutāns

          Nodaļas priekšnieka p.i. Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Hanzas iela 7, Rīga, LV-1045
          Все контакты
        • Dežurdaļa
      • Kurzemes pārvalde

        Kurzemes pārvalde

        Kaspars Ķikuts

        Pārvaldes priekšnieks Spilves iela 25a, LV-1055
        Spilves iela 25A, Rīga, LV-1055
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Anita Teilāne

          Administratīvās lietvedības inspektore Spilves iela 25a, LV-1055
          Spilves iela 25A, Rīga, LV-1055
          Все контакты
        • Administratīvā grupa

          Administratīvā grupa

          Vija Ivanova

          Vecākā inspektore Spilves iela 25a, LV-1055
          Spilves iela 25A, Rīga, LV-1055
          Все контакты
        • Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Ivo Vaicekovskis

          priekšnieka p.i. Spilves iela 25a, LV-1055
          Spilves iela 25A, Rīga, LV-1055
          Все контакты
        • Dežūrdaļa
        • Iecirknis
      • Vidzemes pārvalde

        Vidzemes pārvalde

        Normunds Braučs

        Pārvaldes priekšnieks D. Brantkalna iela 21, LV-1082
        Detlava Brantkalna iela 21, Rīga, LV-1082
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Andra Gablika

          Administratīvās lietvedības inspektore D. Brantkalna iela 21, LV-1082
          Detlava Brantkalna iela 21, Rīga, LV-1082
          Все контакты
        • Administratīvā grupa

          Administratīvā grupa

          Inese Gaidžuna

          Galvenā inspektore Detlava Brantkalna iela 21, LV-1082
          Detlava Brantkalna iela 21, Rīga, LV-1082
          Все контакты
        • Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Juris Inkins

          Priekšnieks D. Brantkalna iela 21, LV-1082
          Detlava Brantkalna iela 21, Rīga, LV-1082
          Все контакты
        • Dežūrdaļa
      • Latgales pārvalde

        Latgales pārvalde

        Māris Lapiņš

        Priekšnieks Daugavpils iela 9, LV-1003
        Daugavpils iela 9, Rīga, LV-1003
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Viktorija Jurkjāne

          administratīvās lietvedības inspektora p.i. Daugavpils iela 9, LV-1003
          Daugavpils iela 9, Rīga, LV-1003
          Все контакты
        • Administratīvā grupa

          Administratīvā grupa

          Aleksejs Sauts

          vecākais inspektors Daugavpils iela 9, LV-1003
          Daugavpils iela 9, Rīga, LV-1003
          Все контакты
        • Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Valts Vēzītis

          Galvenais inspektors Daugavpils iela 9, LV-1003
          Daugavpils iela 9, Rīga, LV-1003
          Все контакты
        • Dežurdaļa
      • Zemgales pārvalde

        Zemgales pārvalde

        Artis Strāders

        Pārvaldes priekšnieks E. Smiļģa iela 48, LV-1002
        Eduarda Smiļģa iela 48, Rīga, LV-1002
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Agnese Jākobsone

          Administratīvās lietvedības inspektore E. Smiļģa iela 48, LV-1002
          Eduarda Smiļģa iela 48, Rīga, LV-1002
          Все контакты
        • Administratīvā grupa

          Administratīvā grupa

          Jūlija Deņisenko

          Inspektore E. Smiļģa iela 48, LV-1002
          Eduarda Smiļģa iela 48, Rīga, LV-1002
          Все контакты
        • Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Ramona Ruzanova

          priekšnieka p.i. E. Smiļģa iela 48, LV-1002
          Eduarda Smiļģa iela 48, Rīga, LV-1002
          Все контакты
        • Dežūrdaļa
      • Ziemeļu pārvalde

        Ziemeļu pārvalde

        Agris Punculis

        Pārvaldes priekšnieks Viestura prospekts 17/1, LV-1005
        Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Vita Mežale

          Galvenā inspektore Viestura prospekts 17/1, LV-1005
          Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
          Все контакты
        • Administratīvā grupa

          Administratīvā grupa

          Sarmīte Mackāne

          Inspektore Viestura prospekts 17/1, LV-1005
          Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
          Все контакты
        • Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļa

          Zane Purmale

          Galvenā inspektore Viestura prospekts 17/1, LV-1005
          Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
          Все контакты
        • Dežurdaļa
      • Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa

        Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa

        Ligita Pēlmane

        Priekšniece Vizlas iela 1, LV – 1063
        Vizlas iela 1, Rīga, LV – 1063
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Dace Sadovska

          Galvenā inspektore Vizlas iela 1, LV – 1063
          Vizlas iela 1, Rīga, LV – 1063
          Все контакты
        • BLPN teritoriālā grupa "Centrs-Ziemeļi"

          BLPN teritoriālā grupa "Centrs-Ziemeļi"

          Tatjana Koroļova

          Vecākā inspektore Hanzas iela 7, LV-1045
          Hanzas iela 7, LV – 1045
          Все контакты
        • BLPN teritoriālā grupa "Latgale-Vidzeme"

          BLPN teritoriālā grupa "Latgale-Vidzeme"

          Inga Lazdiņa

          Vecākā inspektore Daugavpils iela 31, LV-1003
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • BLPN teritoriālā grupa "Kurzeme-Zemgale"

          BLPN teritoriālā grupa "Kurzeme-Zemgale"

          Ģirts Spelmanis

          Inspektors Kr.Valdemāra iela 5, LV-1010
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • BLPN profilakses grupa

          BLPN profilakses grupa

          Māris Maļinovskis

          Inspektors Vizlas iela 1, LV –1063
          Vizlas iela 1, Rīga, LV –1063
          Все контакты
        • Lēmumu par audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu bērnam izpildes kontrole

          Lēmumu par audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu bērnam izpildes kontrole

          Andra Mitrohina

          Vecākā inspektore Vizlas iela 1, LV –1063
          Vizlas iela 1, Rīga, LV –1063
          Все контакты
      • Dienesta izmeklēšanas un iekšējās kontroles nodaļa

        Dienesta izmeklēšanas un iekšējās kontroles nodaļa

        Jānis Brumermanis

        Galvenā speciālista p.i. Lomonosova iela 12a, LV-1019
        Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
      • Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvalde

        Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvalde

        Jānis Bērzkalns

        Priekšnieka vietnieks Eduarda Smiļģa iela 48, LV-1002
        Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Kristīne Biciņa

          lietvedības inspektora p.i. Eduarda Smiļģa iela 48, LV-1002
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Specifisko uzdevumu nodaļa

          Specifisko uzdevumu nodaļa

          Igors Liberts

          galvenā inspektora p.i. Eduarda Smiļģa iela 48, LV-1002
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Operatīvās vadības grupa

          Operatīvās vadības grupa

          Alens Agejevs

          OVB vecākais inspektors Gaujas iela 15, LV-1026
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
      • Juridiskā nodaļa

        Juridiskā nodaļa

        Daiga Žamaite

        priekšniece Lomonosova iela 12a, LV-1019
        Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
      • Vadības grupa

        Vadības grupa

        Emīls Ģinters

        galvenā speciālista inovatīvo tehnoloģiju un risinājumu jautājumos p.i. Lomonosova iela 12a, LV-1019
        Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
      • Administratīvā pārvalde

        Administratīvā pārvalde

        Lauris Kudiņš

        Pārvaldes priekšnieks Lomonosova iela 12a, LV-1019
        Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
        • Profilakses, koordinācijas un statistikas nodaļa

          Profilakses, koordinācijas un statistikas nodaļa

          Deins Millers

          Galvenais speciālists Lomonosova iela 12a, LV-1019
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Personāla nodaļa

          Personāla nodaļa

          Aija Gargurne

          priekšniece Lomonosova iela 12a, LV-1019, 21.kab.
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Lietvedības nodaļa

          Lietvedības nodaļa

          Jurita Gurčus

          Priekšniece Lomonosova iela 12a, LV-1019, 29.kab.
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
      • Nodrošinājuma pārvalde

        Nodrošinājuma pārvalde

        Māris Džeriņš

        Priekšnieks Lomonosova iela 12a, LV-1019, 32.kab.
        Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
        • Speciālā nodrošinājuma grupa

          Speciālā nodrošinājuma grupa

          Dainis Stupmanis

          Galvenais speciālists bruņojuma jautājumos Lomonosova iela 12a, LV-1019, 7.kab.
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Saimniecības nodaļa

          Saimniecības nodaļa

          Juris Liepa

          Priekšnieks Lomonosova iela 12a, LV-1019, 4.kab.
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Transporta nodrošinājuma nodaļa

          Transporta nodrošinājuma nodaļa

          Tatjana Šeinkmane

          Inspektore Viestura prospekts 17/1, LV-1005, 37.kab.
          Lomonosova iela 12A, Rīga, LV-1019
          Все контакты
      • Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvalde

        Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvalde

        Aigars Monahovs

        Priekšnieks Viestura prospekts 17/1, LV-1005
        Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
        Все контакты
        • Civilās aizsardzības grupa

          Civilās aizsardzības grupa

          Mihails Urbans

          vecākais inspektors Viestura prospekts 17/1, LV-1005
          Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
          Все контакты
        • Lietvedības grupa

          Lietvedības grupa

          Kristīne Martinsone

          Lietvedības inspektore - kasiere Viestura prospekts 17/1, LV-1005
          Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
          Все контакты
        • Ūdenslīdēju un glābēju grupa
        • Darba drošības grupa

          Darba drošības grupa

          Natālija Aronova

          Vecākā inspektore Viestura prospekts 17/1, LV-1005
          Viestura prospekts 17 k-1, Rīga, LV-1005
          Все контакты
    • Рижский сиротский суд

      Рижский сиротский суд

      Aivars Krasnogolovs

      Bāriņtiesas priekšsēdētājs Tērbatas iela 69, LV-1001, 501.kab.
      Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
      Все контакты
      • Adopcijas lietu nodaļa

        Adopcijas lietu nodaļa

        Andra Paegle

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 402.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Ārpusģimenes aprūpes lietu nodaļa

        Ārpusģimenes aprūpes lietu nodaļa

        Sandra Fedotova

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 406.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Aizbildnības lietu nodaļa

        Aizbildnības lietu nodaļa

        Jana Gūtmane

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 203.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Centra, Ziemeļu rajona un Vidzemes priekšpilsētas aizgādības lietu nodaļa

        Centra, Ziemeļu rajona un Vidzemes priekšpilsētas aizgādības lietu nodaļa

        Evija Igaune

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 303.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Ģimenes domstarpību lietu nodaļa

        Ģimenes domstarpību lietu nodaļa

        Iveta Lielmane

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 213.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Juridiskā nodaļa

        Juridiskā nodaļa

        Marija Ļeonova

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 504.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas aizgādības lietu nodaļa

        Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas aizgādības lietu nodaļa

        Arta Paegle

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 301.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Latgales priekšpilsētas aizgādības lietu nodaļa

        Latgales priekšpilsētas aizgādības lietu nodaļa

        Kristīne Valtere

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 309.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Mantisko un aizgādnības lietu nodaļa

        Mantisko un aizgādnības lietu nodaļa

        Ilze Šķiņķe

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 402.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
      • Nodrošinājuma nodaļa

        Nodrošinājuma nodaļa

        Laimdota Legzdiņa

        Nodaļas vadītāja Tērbatas iela 69, LV-1001, 202.kab.
        Tērbatas iela 69, Rīga, LV-1001
        Все контакты
    • Аудиторско-ревизионное управление

      Аудиторско-ревизионное управление

      Aija Roziņa

      Pārvaldes direktore Mazā Jauniela 5, LV-1539
      Mazā Jauniela 5, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Iekšējā audita daļa

        Iekšējā audita daļa

        Ainārs Andužs

        daļas vadītājs Mazā Jauniela 5, LV-1539
        Mazā Jauniela 5, LV-1539
        Все контакты
      • Audita analīzes daļa

        Audita analīzes daļa

        Inta Puriņa

        daļas vadītāja - pārvaldes direktora vietniece Mazā Jauniela 5, LV-1539
        Mazā Jauniela 5, LV-1539
        Все контакты
      • Revīzijas daļa

        Revīzijas daļa

        Dace Bautre

        Daļas vadītāja Mazā Jauniela 5, LV-1539
        Mazā Jauniela 5, LV-1539
        Все контакты
    • Рижская городская строительная управа

      Рижская городская строительная управа

      Jānis Belkovskis

      Direktora vietnieks būvniecības jautājumos Amatu iela 4, LV-1050, 316.kab.
      Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Vadītāja birojs

        Vadītāja birojs

        Andrejs Leškovičs

        Pārvaldes vadītājs Amatu iela 4, LV-1050, 202.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Procesu kontroles nodaļa

          Procesu kontroles nodaļa

          Oskars Krakts

          Nodaļas vadītājs, pārvaldes vadītāja vietnieks Amatu iela 4, LV-1050, 220.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Klientu apkalpošanas centrs

          Klientu apkalpošanas centrs

          Vita Zauere

          Nodaļas vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 1.stāvs
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Arhīvs

          Arhīvs

          Svetlana Dedele

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 121.-126.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Resursu nodrošinājuma nodaļa

          Resursu nodrošinājuma nodaļa

          Monta Tīsiņa

          Galvenā projektu vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 322.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Personāla nodaļa

        Personāla nodaļa

        Agrita Ribkinska

        Personāla nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1049
        Все контакты
      • Juridiskā nodaļa

        Juridiskā nodaļa

        Anda Čodore

        Nodaļas vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1048
        Все контакты
      • Inženierbūvju nodaļa

        Inženierbūvju nodaļa

        Irina Veļikanova

        Galvenā eksperte Amatu iela 4, LV-1050, 226.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
      • Arhitektūras un pilsētvides dizaina pārvalde

        Arhitektūras un pilsētvides dizaina pārvalde

        Valdis Dombrovskis

        Pārvaldes vadītājs Daugavpils iela 31, LV-1003, 101.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Arhitektu nodaļa

          Arhitektu nodaļa

          Lolita Sarma

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 210.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Kultūras mantojuma aizsardzības nodaļa

          Kultūras mantojuma aizsardzības nodaļa

          Viesturs Brūzis

          Nodaļas vadītājs Amatu iela 4, LV-1050, 211.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Zemes pārvaldības nodaļa

          Zemes pārvaldības nodaļa

          Uldis Freimantāls

          Nodaļas vadītājs Daugavpils iela 31, LV-1003, 426.kab.
          Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
          Все контакты
        • Vides projektu nodaļa

          Vides projektu nodaļa

          Lita Holcmane

          Nodaļas vadītāja Daugavpils iela 31, LV-1003, 406.kab.
          Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
          Все контакты
        • Būvprojektu tiesiskuma izvērtēšanas nodaļa

          Būvprojektu tiesiskuma izvērtēšanas nodaļa

          Dace Skalbe

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 313.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Būvju tiesiskuma un ekspluatācijas kontroles nodaļa

        Būvju tiesiskuma un ekspluatācijas kontroles nodaļa

        Guna Gailīte

        Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 607.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
      • Pilsētvides dizaina pārvalde

        Pilsētvides dizaina pārvalde

        Valdis Dombrovskis

        Pārvaldes vadītājs Daugavpils iela 31, LV-1003, 101.kab.
        Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
        Все контакты
        • Vides kontroles nodaļa

          Vides kontroles nodaļa

          Elīna Sakse

          Nodaļas vadītāja Daugavpils iela 31, LV-1003, 415.kab.
          Daugavpils iela 31, Rīga, LV-1003
          Все контакты
      • Apstādījumu inspekcija

        Apstādījumu inspekcija

        Ilze Bernovska

        Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
    • Отдел внутренних проверок и предотвращения коррупции

      Отдел внутренних проверок и предотвращения коррупции

      Sergejs Novikovs

      Nodaļas vadītājs Rātslaukums 1, LV-1539
      Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
    • Пардаугавский отдел записи актов гражданского состояния

      Пардаугавский отдел записи актов гражданского состояния

      Aija Skuča

      Nodaļas vadītāja Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1083
      Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007
      Все контакты
    • Северный отдел записи актов гражданского состояния

      Северный отдел записи актов гражданского состояния

      Inese Bumbiere-Kaže

      Nodaļas vadītāja Rūpniecības iela 21, LV-1045
      Rūpniecības iela 21, Rīga, LV-1045
      Все контакты
    • Рижская управа по найму

      Рижская управа по найму

      Kaspars Bergmanis

      Valdes priekšsēdētājs Raiņa bulvāris 23 k-2, LV-1050
      Raiņa bulvāris 23 k-2, Rīga, LV-1050
      Все контакты
    • Центр информационной безопасности и защиты данных

      Центр информационной безопасности и защиты данных

      Signe Plūmiņa

      Centra vadītāja Kr.Valdemāra iela 5, LV-1010
      Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
      Все контакты
    • Видземский отдел записи актов гражданского состояния

      Видземский отдел записи актов гражданского состояния

      Irēna Dīķe

      Nodaļas vadītāja Zemgaļu iela 1, LV-1006
      Zemgaļu iela 1, Rīga, LV-1006
      Все контакты
  • Департаменты и отраслевые учреждения
    • Финансовый департамент

      Финансовый департамент

      Uldis Rakstiņš

      Direktors Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
      Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Direktora birojs

        Direktora birojs

        Andris Konošonoks

        Biroja vadītājs Kungu iela 7/9, LV-1050
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
      • Kvalitātes vadības nodaļa

        Kvalitātes vadības nodaļa

        Gunta Kazaka

        Nodaļas vadītāja vietniece Brīvības gatve 266, LV-1006
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
      • Administratīvā pārvalde

        Administratīvā pārvalde

        Juris Švanders

        Pārvaldes priekšnieks, departamenta direktora vietnieks Kungu iela 7/9, LV-1050
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Saimniecības nodaļa

          Saimniecības nodaļa

          Artūrs Brusbārdis

          nodaļas vadītājs, Administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Personāla nodaļa

          Personāla nodaļa

          Žanete Čakare

          Personāla eksperte Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Sekretariāta un lietvedības nodaļa

          Sekretariāta un lietvedības nodaļa

          Anžela Fedčišina

          Nodaļas vadītāja Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Iepirkumu nodaļa

          Iepirkumu nodaļa

          Marija Meirupska

          Nodaļas vadītāja Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Arhīvs

          Arhīvs

          Gunta Čehoviča

          Galvenā arhivāre Terēzes iela 5, LV-1012
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Pašvaldības budžeta pārvalde

        Pašvaldības budžeta pārvalde

        Uldis Rakstiņš

        Pārvaldes priekšnieka p.i. Kungu iela 7/9, LV-1050
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Kopsavilkuma un budžeta vadības nodaļa

          Kopsavilkuma un budžeta vadības nodaļa

          Iveta Elsone

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Programmu analīzes nodaļa

          Programmu analīzes nodaļa

          Signe Bērziņa

          Nodaļas vadītāja Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Resursu pārvalde

        Resursu pārvalde

        Roberts Remess

        Pārvaldes priekšnieks Kungu iela 7/9, LV-1050
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Resursu vadības un projektu finanšu kontroles nodaļa

          Resursu vadības un projektu finanšu kontroles nodaļa

          Dace Zeime

          Eksperte Kungu iela 7/9, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Norēķinu sistēmas koordinācijas un nodokļu ieņēmumu analīzes nodaļa

          Norēķinu sistēmas koordinācijas un nodokļu ieņēmumu analīzes nodaļa

          Solvita Melkerte

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Grāmatvedības uzskaites pārvalde

        Grāmatvedības uzskaites pārvalde

        Dina Bitmane

        Главный референт Brīvības gatve 266, LV-1006
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Darba samaksas nodaļa

          Darba samaksas nodaļa

          Terēzija Vanaga

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Brīvības gatve 266, LV-1006, 618.kab.
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Izglītības iestāžu darba samaksas sektors

            Izglītības iestāžu darba samaksas sektors

            Anita Āre

            Sektora vadītāja, nodaļas vadītāja vietniece Brīvības gatve 266, LV-1006, 605.kab.
            Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Pašvaldības institūciju darba samaksas sektors

            Pašvaldības institūciju darba samaksas sektors

            Ilze Todlebene

            Sektora vadītāja, nodaļas vadītāja vietniece Brīvības gatve 266, LV-1006, 514.kab.
            Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Grāmatvedības metodoloģijas nodaļa

          Grāmatvedības metodoloģijas nodaļa

          Jānis Bergmanis

          Nodaļas vadītājs - pārvaldes priekšnieka vietnieks Brīvības gatve 266, LV-1006, 412.kab
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Rēķinu apstrādes nodaļa

          Rēķinu apstrādes nodaļa

          Sigita Magone

          Nodaļas vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006, 307.kab.
          Brīvības gatve 266, Rīga, LV-1006
          Все контакты
          • Interešu izglītības un ēdināšanas pakalpojumu uzskaites sektors

            Interešu izglītības un ēdināšanas pakalpojumu uzskaites sektors

            Lana Borisenkova

            Sektora vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006, 316.kab.
            Brīvības gatve 266, Rīga, LV-1006
            Все контакты
          • Izglītības iestāžu rēķinu apstrādes un uzskaites sektors

            Izglītības iestāžu rēķinu apstrādes un uzskaites sektors

            Natālija Šavčenko

            Sektora vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006, 305.kab.
            Brīvības gatve 266, Rīga, LV-1006
            Все контакты
          • Pašvaldības institūciju rēķinu apstrādes un uzskaites sektors

            Pašvaldības institūciju rēķinu apstrādes un uzskaites sektors

            Liene Kalniņa

            Sektora vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006, 306.kab.
            Brīvības gatve 266, Rīga, LV-1006
            Все контакты
        • Pamatlīdzekļu un materiālu uzskaites nodaļa

          Pamatlīdzekļu un materiālu uzskaites nodaļa

          Dace Priedula

          Nodaļas vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006, 506.kab.
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Finanšu uzskaites un pārskatu pārvalde

        Finanšu uzskaites un pārskatu pārvalde

        Sarma Luce

        Pārvaldes priekšniece, departamenta direktora vietniece Kungu iela 7/9, LV-1050, 561.kab.
        Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Maksājumu nodaļa

          Maksājumu nodaļa

          Evelīna Bičkovska

          Nodaļas vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006, 221.kab.
          Brīvības gatve 266, Rīga. LV-1006
          Все контакты
        • Pārskatu un uzskaites nodaļa

          Pārskatu un uzskaites nodaļa

          Rūta Jankaite

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Kungu iela 7/9, LV-1050, 553.kab.
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Pārskatu sektors

            Pārskatu sektors

            Lita Cjaputa

            Sektora vadītāja, nodaļas vadītāja vietniece Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050, 533.kab
            Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Uzskaites sektors

            Uzskaites sektors

            Edgars Pazāns

            Sektora vadītājs Kungu iela 7/9, LV-1050, 443.kab.
            Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Uzraudzības nodaļa

          Uzraudzības nodaļa

          Sandra Elerte

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Brīvības gatve 266, LV-1006, 405.kab.
          Kungu iela 7/9, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvalde

        Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvalde

        Ilmārs Ziedonis

        Pārvaldes priekšnieks Terēzes iela 5, LV-1012
        Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
        Все контакты
        • Ieņēmumu attīstības direkcija

          Ieņēmumu attīstības direkcija

          Sanita Šķiltere

          direkcijas vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
          Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
          Все контакты
        • Procesu vadības sektors

          Procesu vadības sektors

          Kristīne Daha

          Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
          Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
          Все контакты
        • Nekustamā īpašuma lietošanas mērķu noteikšanas nodaļa

          Nekustamā īpašuma lietošanas mērķu noteikšanas nodaļa

          Liene Smutova

          Nodaļas vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
          Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
          Все контакты
        • Juridiskā nodaļa

          Juridiskā nodaļa

          Ināra Papina

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Terēzes iela 5, LV-1012
          Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
          Все контакты
          • Maksājumu kontroles un piedziņas sektors

            Maksājumu kontroles un piedziņas sektors

            Sigita Mika

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Juridiskās analīzes sektors

            Juridiskās analīzes sektors

            Aleksandrs Ševčuks

            Sektora vadītājs Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
        • Nodokļu maksātāju apkalpošanas nodaļa

          Nodokļu maksātāju apkalpošanas nodaļa

          Sandra Štucere

          Nodaļas vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
          Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
          Все контакты
          • Konsultāciju sektors

            Konsultāciju sektors

            Igors Ņesterenkovs

            Sektora vadītājs Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Iesniegumu sektors

            Iesniegumu sektors

            Aiva Zīle

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Nekustamā īpašuma nodokļa uzskaites sektors

            Nekustamā īpašuma nodokļa uzskaites sektors

            Vita Grīnberga

            Galvenā ekonomiste Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
        • Nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas nodaļa

          Nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas nodaļa

          Kitija Andersone

          Nodaļas vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
          Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
          Все контакты
          • Kurzemes rajona sektors

            Kurzemes rajona sektors

            Lauris Erdmanis

            Sektora vadītājs Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Zemgales priekšpilsētas sektors

            Zemgales priekšpilsētas sektors

            Mārtiņš Blumbergs

            Sektora vadītājs Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Latgales priekšpilsētas sektors

            Latgales priekšpilsētas sektors

            Vineta Trifonova

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Vidzemes priekšpilsētas sektors

            Vidzemes priekšpilsētas sektors

            Tatjana Andrejeva

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Centra rajona sektors

            Centra rajona sektors

            Kristīne Rudika

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
        • Administratīvā nodaļa
          • Personālvadības sektors

            Personālvadības sektors

            Ilze Āboltiņa

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Lietvedības sektors

            Lietvedības sektors

            Ieva Hauka

            Sektora vadītāja, nodaļas vadītāja vietniece Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
          • Saimniecības sektors

            Saimniecības sektors

            Evita Jeremejeva

            Sektora vadītāja Terēzes iela 5, LV-1012
            Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012
            Все контакты
    • Департамент собственности

      Департамент собственности

      Vladimirs Ozoliņš

      Departamenta direktora p.i. R.Vāgnera iela 3, LV-1050
      Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Direktora birojs

        Direktora birojs

        Agnese Valkere

        Direktora biroja vadītāja Riharda Vāgnera iela 3, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Dokumentu pārvaldības nodaļa

          Dokumentu pārvaldības nodaļa

          Maija Brice

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Personāla vadības nodaļa

          Personāla vadības nodaļa

          Linda Čevere

          Direktora biroja vadītāja vietniece - Personāla vadības nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 3, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Tiesiskā atbalsta un projektu vadības nodaļa

          Tiesiskā atbalsta un projektu vadības nodaļa

          Ramona Kuzma

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 3, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Administratīvā pārvalde

        Administratīvā pārvalde

        Zanda Mētra

        Pārvaldes priekšniece Riharda Vāgnera iela 3, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Apsaimniekošanas nodaļa

          Apsaimniekošanas nodaļa

          Mihails Gončarovs

          Galvenais speciālists R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Informācijas vadības nodaļa

          Informācijas vadības nodaļa

          Ilze Gustiņa

          Pārvaldes priekšnieka vietniece - nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 3, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Īpašuma uzskaites nodaļa

          Īpašuma uzskaites nodaļa

          Aivars Soglajevs

          Nodaļas vadītājs Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050, 306.kab.
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Iznomāšanas un piedziņas pārvalde

        Iznomāšanas un piedziņas pārvalde

        Diāna Medvedeva

        Pārvaldes priekšniece R.Vāgnera iela 5, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Maksājumu piedziņas nodaļa

          Maksājumu piedziņas nodaļa

          Sanda Brikmane

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050, 333.kab.
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

          Tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

          Ilze Indzere

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Sakņu (ģimenes) dārzu un pagaidu zemes nomas nodaļa

          Sakņu (ģimenes) dārzu un pagaidu zemes nomas nodaļa

          Sandra Puķīte

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Pārdaugavas nomas objektu nodaļa

          Pārdaugavas nomas objektu nodaļa

          Daiga Dārziņa

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Ziemeļu nomas objektu nodaļa

          Ziemeļu nomas objektu nodaļa

          Diāna Dumbre

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Austrumu nomas objektu nodaļa

          Austrumu nomas objektu nodaļa

          Irēna Ščekina

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Finanšu plānošanas pārvalde

        Finanšu plānošanas pārvalde

        Jeļena Golubeva

        Pārvaldes priekšniece R.Vāgnera iela 3, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Maksājumu kontroles nodaļa

          Maksājumu kontroles nodaļa

          Ināra Plokste

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 3, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Būvniecības izmaksu plānošanas un kontroles nodaļa

          Būvniecības izmaksu plānošanas un kontroles nodaļa

          Ilvija Meldere

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 3, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Nekustamā īpašuma pārvalde

        Nekustamā īpašuma pārvalde

        Ernests Saulītis

        Pārvaldes priekšnieks R. Vāgnera iela 5, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Īpašuma apzināšanas un formēšanas nodaļa

          Īpašuma apzināšanas un formēšanas nodaļa

          Iveta Jēkabsone

          Nodaļas vadītāja vietniece R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Austrumu sektors

            Austrumu sektors

            Agnese Celmiņa

            Zemes piekritības eksperte - teritoriālplānotāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Pārdaugavas sektors

            Pārdaugavas sektors

            Dace Bukele

            Zemes piekritības eksperte - teritoriālplānotāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Ziemeļu sektors

            Ziemeļu sektors

            Ruta Andersone

            Sektora vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Īpašuma reģistrācijas nodaļa

          Īpašuma reģistrācijas nodaļa

          Katrīna Ruņģe

          Nodaļas vadītāja Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 3, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Zemes plānošanas nodaļa

          Zemes plānošanas nodaļa

          Ruta Dobičina

          Nodaļas vadītāja R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Zemes lietošanas un atsavināšanas sagatavošanas nodaļa

          Zemes lietošanas un atsavināšanas sagatavošanas nodaļa

          Anita Jākobsone

          Pārvaldes priekšnieka vietniece - nodaļas vadītāja R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Īpašuma atsavināšanas un privatizācijas sagatavošanas sektors

            Īpašuma atsavināšanas un privatizācijas sagatavošanas sektors

            Laila Nartiša

            Sektora vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Īpašuma nodrošinājuma sektors

            Īpašuma nodrošinājuma sektors

            Dina Sakenfelde

            Sektora vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Juridiskā nodaļa

          Juridiskā nodaļa

          Inga Gontareva

          Nodaļas vadītāja Rihards Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Tiesiskā nodrošinājuma sektors

            Tiesiskā nodrošinājuma sektors

            Daiga Skapste

            Projektu vadītāja – juriste Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
      • Būvju sakārtošanas pārvalde

        Būvju sakārtošanas pārvalde

        Marika Treija

        Pārvaldes priekšnieka vietniece R. Vāgnera iela 5, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Juridiskā nodaļa

          Juridiskā nodaļa

          Kirils Mihejevs

          Nodaļas vadītājs R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Būvju uzraudzības nodaļa

          Būvju uzraudzības nodaļa

          Ervīns Dauksts

          Projektu vadītājs R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Līdzfinansējuma administrēšanas nodaļa

          Līdzfinansējuma administrēšanas nodaļa

          Ilona Pētersone

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga"

          Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga"

          Vladimirs Eihenbaums

          Centra vadītājs Krāsotāju iela 12, Rīga, LV-1009
          Krāsotāju iela 12, Rīga, LV-1009
          Все контакты
      • Būvniecības pārvalde

        Būvniecības pārvalde

        Rihards Rusins

        Pārvaldes priekšnieks, departamenta direktora vietnieks Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Būvniecības projektu vadības nodaļa

          Būvniecības projektu vadības nodaļa

          Māris Mežzīle

          Nodaļas vadītājs R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Juridiskā un iepirkumu nodaļa

          Juridiskā un iepirkumu nodaļa

          Edgars Apse

          Nodaļas vadītājs R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Iepirkumu sektors

            Iepirkumu sektors

            Jana Dimante

            Sektora vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
            Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Plānošanas un apsaimniekošanas nodaļa

          Plānošanas un apsaimniekošanas nodaļa

          Ildze Lediņa

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Arhitektu nodaļa

          Arhitektu nodaļa

          Arta Goldberga

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Īpašuma atsavināšanas pārvalde

        Īpašuma atsavināšanas pārvalde

        Liene Plahotina

        Pārvaldes priekšniece R. Vāgnera iela 5, LV-1050
        Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Iesniegumu nodaļa

          Iesniegumu nodaļa

          Iveta Spila

          Nodaļas vadītāja - juriste R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Privatizācijas pabeigšanas un pirmpirkuma nodaļa

          Privatizācijas pabeigšanas un pirmpirkuma nodaļa

          Anita Kante

          Nodaļas vadītāja vietniece - juriste R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Starpgabalu nodaļa

          Starpgabalu nodaļa

          Indra Zvaigzne

          Projektu vadītāja – juriste R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Juridiskā nodaļa

          Juridiskā nodaļa

          Gunta Ģērmane

          Projektu vadītāja – juriste R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Zemesgabalu nodaļa

          Zemesgabalu nodaļa

          Lita Viļķina

          Nodaļas vadītāja R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Atsavināšanas nodaļa

          Atsavināšanas nodaļa

          Sanita Miezīte

          Projektu vadītāja – juriste R. Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Īpašuma iegādes nodaļa

          Īpašuma iegādes nodaļa

          Māra Pētersone

          Nodaļas vadītāja R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Iegādes tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

          Iegādes tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

          Līva Jaunbērziņa

          Nodaļas vadītāja - juriste R.Vāgnera iela 5, LV-1050
          Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050
          Все контакты
    • Департамент сообщения

      Департамент сообщения

      Jānis Vaivods

      Departamenta direktora p.i. Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 608.kab.
      Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
      Все контакты
      • Direktora birojs

        Direktora birojs

        Jānis Vaivods

        Biroja vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 602.kab.
        Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

        Tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

        Iveta Ručkanova

        Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 613.kab.
        Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
        Все контакты
      • Satiksmes infrastruktūras pārvalde

        Satiksmes infrastruktūras pārvalde

        Andrejs Urtāns

        Pārvaldes priekšnieks Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 201.kab.
        Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
        Все контакты
        • Transporta būvju uzturēšanas nodaļa

          Transporta būvju uzturēšanas nodaļa

          Laura Blumberga

          Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 508.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Būvdarbu vadības nodaļa

          Būvdarbu vadības nodaļa

          Gatis Uzuleņš

          Nodaļas vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 200.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Būvdarbu kvalitātes uzraudzības nodaļa

          Būvdarbu kvalitātes uzraudzības nodaļa

          Aivars Slišāns

          Nodaļas vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 515.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Plānošanas un projektēšanas organizēšanas nodaļa

          Plānošanas un projektēšanas organizēšanas nodaļa

          Elīna Dubiņina

          Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 206.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
      • Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvalde

        Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvalde

        Rudīte Reveliņa

        Pārvaldes priekšniece Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 503.kab.
        Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
        Все контакты
        • Starpinstitūciju projektu nodaļa

          Starpinstitūciju projektu nodaļa

          Ēriks Šulcs

          Projektu vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 502.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Satiksmes organizācijas un kustības drošības nodaļa

          Satiksmes organizācijas un kustības drošības nodaļa

          Einārs Ervarts

          Nodaļas vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 510.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Satiksmes vadības centrs

          Satiksmes vadības centrs

          Jānis Sproģis

          Nodaļas vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, SVC
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Ielu seguma aizsardzības nodaļa

          Ielu seguma aizsardzības nodaļa

          Aiga Rozentāle

          Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 110.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
      • Pasažieru pārvadājumu pārvalde

        Pasažieru pārvadājumu pārvalde

        Jeļena Gaile

        Pārvaldes priekšniece Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 500.kab.
        Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
        Все контакты
        • Sabiedriskā transporta un pasažieru komercpārvadājumu nodaļa

          Sabiedriskā transporta un pasažieru komercpārvadājumu nodaļa

          Vita Zīle

          Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 501.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Kontroles dienests

          Kontroles dienests

          Māris Višņevskis

          Priekšnieks Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 102.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
      • Administratīvā pārvalde

        Administratīvā pārvalde

        Natālija Moškeviča

        Pārvaldes priekšniece Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 605.kab.
        Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
        Все контакты
        • Finanšu un saimniecības nodaļa

          Finanšu un saimniecības nodaļa

          Andris Korlašs

          Nodaļas vadītājs Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 603.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Dokumentu pārvaldības nodaļa

          Dokumentu pārvaldības nodaļa

          Baiba Ozoliņa

          Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela 36, LV-1011, 606.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
        • Personāla un iekšējās kontroles nodaļa

          Personāla un iekšējās kontroles nodaļa

          Anda Zozuļa

          Nodaļas vadītāja Ģertrūdes iela36, Rīga, LV-1011, 513.kab.
          Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011
          Все контакты
    • Департамент жилья и окружающей среды

      Департамент жилья и окружающей среды

      Anatolijs Aļeksejenko

      Departamenta direktors Brīvības iela 49/53, LV-1010, 902.kab.
      Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
      Все контакты
      • Direktora birojs

        Direktora birojs

        Inga Gulbe

        Direktora vietniece - direktora biroja vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 904.kab.
        Aizsaules iela 1A, Rīga, LV-1026
        Все контакты
      • Personāla nodaļa

        Personāla nodaļa

        Līga Bruņiniece

        Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV1010, 916.kab.
        Brīvdabas iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Īres valdes nodrošinājuma nodaļa

        Īres valdes nodrošinājuma nodaļa

        Līga Lapiņa

        Nodaļas vadītāja Raiņa bulvāris 23, LV-1050
        Raiņa bulvāris 23, Rīga, LV-1050
        Все контакты
      • Tiesiskā nodrošinājuma pārvalde

        Tiesiskā nodrošinājuma pārvalde

        Vineta Dārzniece

        Pārvaldes priekšnieka p.i. Brīvības iela 49/53, LV-1010, 912.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Juridiskā nodaļa

          Juridiskā nodaļa

          Ērika Bogdanova

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 508.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Tiesiskā regulējuma nodaļa

          Tiesiskā regulējuma nodaļa

          Līga Libere

          Nodaļas vadītāja p.i. Brīvības iela 49/53, LV-1010, 912.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Finanšu un saimnieciskā pārvalde

        Finanšu un saimnieciskā pārvalde

        Kristīne Namniece

        Pārvaldes priekšniece Brīvības iela 49/53, LV-1010, 906.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Finanšu nodaļa

          Finanšu nodaļa

          Gita Mahova

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Brīvības iela 49/53, LV-1010, 911.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Iepirkumu nodaļa

          Iepirkumu nodaļa

          Karlīna Skalberga

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 908.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Saimnieciskā nodaļa

          Saimnieciskā nodaļa

          Jāzeps Kozurs

          Nodaļas vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010, 910.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Kanceleja

          Kanceleja

          Karina Arakčejeva

          Kancelejas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 905.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Dzīvokļu pārvalde

        Dzīvokļu pārvalde

        Mārīte Javorska

        Pārvaldes priekšniece Brīvības iela 49/53, LV-1010, 802.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļa

          Iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļa

          Sandra Zamure

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 812.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Protokolu nodaļa

          Protokolu nodaļa

          Baiba Krastiņa

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 819.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Reģistru nodaļa

          Reģistru nodaļa

          Sarmite Ivbule

          Pārvaldes priekšnieka vietniece - nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 804.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Dzīvojamo telpu uzskaites un īres līgumu nodaļa

          Dzīvojamo telpu uzskaites un īres līgumu nodaļa

          Ilona Gurtlava

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 823.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Apsaimniekošanas pārvalde

        Apsaimniekošanas pārvalde

        Ingrīda Mutjanko

        Pārvaldes priekšniece Brīvības iela 49/53, LV-1010, 907.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Inženierkomunikāciju nodaļa

          Inženierkomunikāciju nodaļa

          Kornēlija Stašule

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 517.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Pārvaldīšanas uzraudzības nodaļa

          Pārvaldīšanas uzraudzības nodaļa

          Gita Smogorževska

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 913.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Neprivatizētās daļas pārstāvības nodaļa

          Neprivatizētās daļas pārstāvības nodaļa

          Inese Vorkule

          Pārvaldes priekšnieka vietniece - nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 511.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Pašvaldības dzīvokļu maksājumu sektors

            Pašvaldības dzīvokļu maksājumu sektors

            Inguna Gustsone

            Sektora vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 511.kab.
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Lokālo kanalizācijas sistēmu un vides objektu nodaļa

          Lokālo kanalizācijas sistēmu un vides objektu nodaļa

          Māris Stabulnieks

          Nodaļas vadītājs Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīga, LV-1010, 310.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Vides pārvalde

        Vides pārvalde

        Gints Brunovskis

        Pārvaldes priekšnieka p.i. Brīvības iela 49/53, LV-1010, 918.kab.
        Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Dzīvās dabas resursu nodaļa

          Dzīvās dabas resursu nodaļa

          Renārs Grinbergs

          Nodaļas vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010, 816.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Dabas un apstādījumu nodaļa

          Dabas un apstādījumu nodaļa

          Ingūna Kublicka

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV-1010, 101.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Vides uzraudzības nodaļa

          Vides uzraudzības nodaļa

          Arta Dubava

          Nodaļas vadītāja Brīvības iela 49/53, LV -1010, 515.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Ūdens resursu un meliorācijas nodaļa

          Ūdens resursu un meliorācijas nodaļa

          Jānis Švinskis

          Nodaļas vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010, 514.kab.
          Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Peldvietu un aktīvās atpūtas zonu sektors

            Peldvietu un aktīvās atpūtas zonu sektors

            Tatjana Židele

            Nodaļas vadītāja vietniece - sektora vadītāja Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010, 501.kab.
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Atkritumu apsaimniekošanas uzraudzības nodaļa

          Atkritumu apsaimniekošanas uzraudzības nodaļa

          Gints Brunovskis

          Pārvaldes priekšnieka vietnieks - nodaļas vadītājs Brīvības iela 49/53, LV-1010, 918.kab.
          Brīvības iela 49/53, LV-1010
          Все контакты
      • Kapsētu pārvalde

        Kapsētu pārvalde

        Igors Svincickis

        Pārvaldes priekšnieks Aizsaules iela 1A, LV-1026, 6.kab.
        Aizsaules iela 1A, Rīga, LV-1026
        Все контакты
        • Zemes darbu nodaļa

          Zemes darbu nodaļa

          Iveta Miķēna

          Nodaļas vadītāja Aizsaules iela 1a, LV-1026
          Aizsaules iela 1A, Rīga, LV-1026
          Все контакты
        • Bolderājas kapsēta

          Bolderājas kapsēta

          Edīte Rostoka

          Kapsētas pārzine Mazā Kleistu iela 16, Rīga, LV-1016
          Mazā Kleistu iela 16, Rīga, LV-1016
          Все контакты
        • Jaunciema kapsēta

          Jaunciema kapsēta

          Anita Balode

          Kapsētas pārzine Jaunciema 8. šķērslīnija 10, Rīga, LV-1023
          Jaunciema 8. šķērslīnija 10, Rīga, LV-1023
          Все контакты
        • I un II Meža kapsēta

          I un II Meža kapsēta

          Igors Tarasovs

          Kapsētas pārzinis Aizsaules iela 2a, LV-1026
          Aizsaules iela 2, Rīga, LV-1026
          Все контакты
        • Raiņa un Miķeļa kapsēta

          Raiņa un Miķeļa kapsēta

          Antra Legzdiņa

          Kapsētas pārzine Gaujas iela 12, LV-1026
          Aizsaules iela 1A, Rīga, LV-1026
          Все контакты
        • Pļavnieku kapsēta

          Pļavnieku kapsēta

          Ilze Bratuškina

          Kapsētas pārzine Lubānas iela 94, LV-1021
          Lubānas iela 94, Rīga, LV-1021
          Все контакты
        • Lāčupes kapsēta

          Lāčupes kapsēta

          Nora Zvaigzne

          Kapsētas pārzine Baltegļu iela 4, LV-1067
          Baltegļu iela 4, LV-1067
          Все контакты
        • Sarkandaugavas - Sarkandaugavas Kalna kapsēta

          Sarkandaugavas - Sarkandaugavas Kalna kapsēta

          Kristīne Rihtere - Šulce

          Kapsētas pārzine Nesaules iela 1, LV-1005
          Nesaules iela 1, LV-1005
          Все контакты
        • Jaunā Ebreju kapsēta

          Jaunā Ebreju kapsēta

          Leonīds Keļims

          Kapsētas pārzinis Lizuma iela 4, LV-1006
          Lizuma iela 4, Rīga, LV-1006
          Все контакты
        • Juglas, Kapsila (Rumbulas), Biķeru kapsēta

          Juglas, Kapsila (Rumbulas), Biķeru kapsēta

          Valda Bērziņa

          Kapsētas pārzine Biķernieku iela 146, LV-1079
          Biķernieku iela 146, Rīga, LV-1079
          Все контакты
        • Mārtiņa un Torņakalna kapsēta

          Mārtiņa un Torņakalna kapsēta

          Valdis Gavars

          Kapsētas pārzinis Torņakalna iela 1, LV-1004
          Torņakalna iela 1, Rīga, LV-1004
          Все контакты
        • Matīsa kapsēta

          Matīsa kapsēta

          Iveta Feldmane

          Kapsētas pārzine Mazā Matīsa iela 1, LV-1009
          Mazā Matīsa iela 1, Rīga, LV-1009
          Все контакты
        • Pleskodāles kapsēta

          Pleskodāles kapsēta

          Līvija Zaķe

          Kapsētas pārzine Ventas iela 3, LV-1046
          Ventas iela 3, Rīga, LV-1046
          Все контакты
        • Ziepniekkalna kapsēta

          Ziepniekkalna kapsēta

          Nataļja Umalas

          Kapsētas pārzine Mālu iela 19, LV-1058
          Mālu iela 19, Rīga, LV-1058
          Все контакты
    • Департамент благосостояния

      Департамент благосостояния

      Irēna Kondrāte

      Direktore Baznīcas iela 19/23, LV-1010
      Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
      Все контакты
      • Iedzīvotāju informēšanas nodaļa

        Iedzīvotāju informēšanas nodaļa

        Lita Brice

        Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Personāla un kvalitātes vadības nodaļa

        Personāla un kvalitātes vadības nodaļa

        Liene Baumane

        Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Juridiskā nodaļa

        Juridiskā nodaļa

        Laura Kalniņa

        Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Iekšējā audita nodaļa

        Iekšējā audita nodaļa

        Lilita Lejiete

        Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Tehniskā nodaļa

        Tehniskā nodaļa

        Irēna Anaškēviča

        Tehniskās nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Finanšu nodaļa

        Finanšu nodaļa

        Daina Nereta

        Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Projektu koordinācijas sektors

        Projektu koordinācijas sektors

        Andris Izinkēvičs

        Projektu vadītājs Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Projekts "Proti un Dari"

          Projekts "Proti un Dari"

          Andris Izinkēvičs

          Projektu vadītājs Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Projekts "Mēs par veselīgu Rīgu!"

          Projekts "Mēs par veselīgu Rīgu!"

          Ilona Segliņa-Krūziņa

          Projekta vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Все контакты
      • Veselības pārvalde

        Veselības pārvalde

        Inga Solovjova

        Veselības pārvaldes priekšniece, departamenta direktores vietniece Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Veselības aprūpes pieejamības uzraudzības nodaļa

          Veselības aprūpes pieejamības uzraudzības nodaļa

          Jekaterīna Tjurina

          Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļa

          Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļa

          Nikola Tilgale-Platace

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Sociālā pārvalde

        Sociālā pārvalde

        Mārtiņš Moors

        Sociālās pārvaldes priekšnieks, departamenta direktores vietnieks Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Sociālo pakalpojumu administrēšanas nodaļa

          Sociālo pakalpojumu administrēšanas nodaļa

          Ruta Klimkāne

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes priekšnieka vietniece Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Sociālo pakalpojumu sektors ģimenēm un bērniem

            Sociālo pakalpojumu sektors ģimenēm un bērniem

            Līga Taurene

            Sektora vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Sociālo pakalpojumu sektors pilngadīgām personām

            Sociālo pakalpojumu sektors pilngadīgām personām

            Velga Rudzīte

            Sektora vadītāja, nodaļas vadītājas vietniece Baznīcas iela 19/23, LV-1010
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Sociālās palīdzības administrēšanas nodaļa

          Sociālās palīdzības administrēšanas nodaļa

          Baiba Skuja

          Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Nodarbinātības, sociālā darba un prakses nodaļa

          Nodarbinātības, sociālā darba un prakses nodaļa

          Juris Osis

          Nodaļas vadītājs Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Rīgas Sociālais dienests

        Rīgas Sociālais dienests

        Guna Eglīte

        Dienesta vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010, 103.kab.
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Administratīvā nodaļa

          Administratīvā nodaļa

          Māra Henele

          Nodaļas vadītāja - dienesta vadītāja vietniece Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Dokumentu un informācijas pārvaldības sektors

            Dokumentu un informācijas pārvaldības sektors

            Kristīne Mierkalne

            Nodaļas vadītāja vietniece - sektora vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Personāla un kvalitātes vadības sektors

            Personāla un kvalitātes vadības sektors

            Dana Upeniece

            Nodaļas vadītāja vietniece - sektora vadītāja Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Saimniecības sektors

            Saimniecības sektors

            Inta Spale

            Sektora vadītāja Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Finanšu plānošanas un uzskaites nodaļa

          Finanšu plānošanas un uzskaites nodaļa

          Dace Slapiņa

          Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Sociālā darba nodaļa

          Sociālā darba nodaļa

          Marina Fiļipova

          Sociālā darba nodaļas vadītaja - dienesta vadītāja vietniece Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Dienas centri pilngadīgām personām
            • Kopienas centrs "Ābeļzieds"

              Kopienas centrs "Ābeļzieds"

              - -

              Centra vadītāja Dzirciema iela 24, LV-1007
              Dzirciema iela 24, Rīga, LV-1007
              Все контакты
            • Dienas centrs "Vecmilgrāvis"

              Dienas centrs "Vecmilgrāvis"

              Inese Rama

              Vecākā sociālā darbiniece Emmas iela 3, LV-1015
              Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
              Все контакты
            • Dienas centrs "Ķengarags"

              Dienas centrs "Ķengarags"

              Agnese Ģēģere

              Vecākā sociālā darbiniece Aglonas 35 - k.3, LV-1057
              Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
              Все контакты
            • Dienas centrs "Ābeļzars"

              Dienas centrs "Ābeļzars"

              Svetlana Čistjakova

              Centra vadītāja Avotu iela 31, LV-1009
              Avotu iela 31, Rīga, LV-1009
              Все контакты
            • Dienas centrs "Kamene"

              Dienas centrs "Kamene"

              Pārsla Baļķe

              Vecākā sociālā darbiniece Salnas iela 2, LV-1021
              Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
              Все контакты
            • Dienas centrs "Rīdzene"

              Dienas centrs "Rīdzene"

              Lilita Kobiaka

              Vecākā sociālā darbiniece Vidrižu iela 1a, LV-1006
              Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
              Все контакты
            • Dienas centrs "Kastanis"

              Dienas centrs "Kastanis"

              Rita Karpinska

              Vecākā sociālā darbiniece Aiviekstes iela 14, LV-1019
              Aiviekstes iela 14, Rīga. LV-1019
              Все контакты
          • Dienas centri bērniem un jauniešiem
            • Dienas centrs "Vecmilgrāvis"

              Dienas centrs "Vecmilgrāvis"

              Inese Rama

              Vecākā sociālā darbiniece Emmas iela 3, LV-1015
              Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
              Все контакты
            • Dienas centrs "Kamene"

              Dienas centrs "Kamene"

              Pārsla Baļķe

              Vecākā sociālā darbiniece Salnas iela 2, LV-1021
              Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
              Все контакты
          • Atkarības profilakses sektors

            Atkarības profilakses sektors

            Tatjana Grigorjeva

            Sektora vadītāja Vidrižu iela 1A, LV-1006
            Vidrižu iela 1A, Rīga, LV-1006
            Все контакты
        • Sociālās palīdzības nodaļa

          Sociālās palīdzības nodaļa

          Iveta Zilgalve

          Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Latgales rajona nodaļa

          Latgales rajona nodaļa

          Laimdota Gaile

          Nodaļas vadītāja Avotu iela 31, LV-1009
          Avotu iela 31/2, Rīga, LV-1009
          Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Avoti"

            Teritoriālais centrs "Avoti"

            Dace Grigorcēviča

            Centra vadītāja Avotu iela 31/2, LV - 1009, 206.kab.
            Avotu iela 31/2, Rīga, LV - 1009
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Krasts"

            Teritoriālais centrs "Krasts"

            Guna Mikulskaite

            Teritoriālā centra vadītāja Aiviekstes iela 14, LV-1019
            Lomonosova iela 1 k-19, Rīga, LV-1019
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Pļavnieki"

            Teritoriālais centrs "Pļavnieki"

            Lidija Silova

            Teritoriālā centra vadītāja Salnas iela 2, Rīga, LV-1021
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Daugava"

            Teritoriālais centrs "Daugava"

            Zane Riežniece

            Teritoriālā centra vadītāja Aglonas iela 35 k-1, LV-1057
            Aglonas iela 35 k-1, Rīga, LV-1057
            Все контакты
        • Pārdaugavas rajona nodaļa

          Pārdaugavas rajona nodaļa

          Ināra Riherte

          Nodaļas vadītāja E. Smiļģa iela 46, LV-1002
          Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga, LV-1002
          Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Dzirciems"

            Teritoriālais centrs "Dzirciems"

            Inga Līdaka

            Teritoriālā centra vadītāja p.i. Baldones iela 2, LV-1007
            Baldones iela 2, Rīga, LV-1007
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Bolderāja"

            Teritoriālais centrs "Bolderāja"

            Gundege Griķe - Orleāne

            Teritoriālā centra vadītāja p.i. Mežrozīšu iela 43, LV-1016.
            Mežrozīšu iela 43, Rīga, LV-1016.
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Āgenskalns"

            Teritoriālais centrs "Āgenskalns"

            Lilita Kiverte

            Teritoriālā centra vadītāja Ed.Smiļģa ielā 46, LV-1002
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Imanta"

            Teritoriālais centrs "Imanta"

            Gita Andersone

            Teritoriālā centra vadītāja Imantas 8.līnija 1 k 2, Rīga, LV-1083
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Ziemeļu rajona nodaļa

          Ziemeļu rajona nodaļa

          Ruta Čaika

          Nodaļas vadītāja Vidrižu iela 3, LV-1006
          Vidrižu iela 1A, Rīga, LV-1006
          Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Vidzeme"

            Teritoriālais centrs "Vidzeme"

            Sandra Viduskalne

            Teritoriālā centra vadītāja Brīvības gatve 266, LV-1006
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Purvciems"

            Teritoriālais centrs "Purvciems"

            Inga Rozenberga

            Teritoriālā centra vadītāja Ieriķu iela 2b, LV-1084
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Teritoriālais centrs "Ziemeļi"

            Teritoriālais centrs "Ziemeļi"

            Daiga Šiliņa

            Teritoriālā centra vadītāja Hanzas iela 7, LV-1045
            Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
            Все контакты
        • Asistenta pakalpojuma pašvaldībā administrēšanas nodaļa

          Asistenta pakalpojuma pašvaldībā administrēšanas nodaļa

          Līga Salmiņa

          Nodaļas vadītāja Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādes
        • Sociālās aprūpes centrs "Gaiļezers"

          Sociālās aprūpes centrs "Gaiļezers"

          Aldis Virbulis

          Direktors Hipokrāta iela 6, LV-1079
          Hipokrāta iela 6, Rīga, LV-1079
          Все контакты
        • Sociālās aprūpes centrs "Mežciems"

          Sociālās aprūpes centrs "Mežciems"

          Aneta Gricaičuka – Puriņa

          Sociālā darba nodaļas vadītāja Malienas iela 3, LV-1079
          Malienas iela 3A, Rīga, LV-1079
          Все контакты
        • Sociālās aprūpes centrs " Stella maris"

          Sociālās aprūpes centrs " Stella maris"

          Inese Fjodorova

          sekretāre Birzes iela 54, LV-1016
          Birzes iela 54, Rīga, LV-1016
          Все контакты
      • Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs

        Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs

        Kaspars Jasinkevičs

        Direktors Lubānas 17A, LV-1019
        Lubānas iela 17A, Rīga, LV-1019
        Все контакты
        • Struktūrvienība "Jauniešu atbalsta centrs"

          Struktūrvienība "Jauniešu atbalsta centrs"

          Agnese Grauduma

          Struktūrvienības vadītāja Imantas 7. līnija 4, Rīga, LV-1083
          Imantas 7. līnija 4, Rīga, LV-1083
          Все контакты
        • Struktūrvienība "Apīte"

          Struktūrvienība "Apīte"

          Inga Vēciņa

          Vadītāja Apes iela 8, LV-1006
          Apes iela 8, Rīga, LV-1006
          Все контакты
        • Struktūrvienība " Krīzes centrs"

          Struktūrvienība " Krīzes centrs"

          Anita Veretjanova

          Vecākais sociālais darbinieks Maskavas iela 178, LV-1019
          Maskavas iela 178, Rīga, LV-1019
          Все контакты
        • Struktūrvienība "Vita"

          Struktūrvienība "Vita"

          Ivita Baško

          Vadītāja Kalnciema iela 131, LV-1046
          Kalnciema iela 131, Rīga, LV-1046
          Все контакты
        • Struktūrvienība "Ziemeļi"

          Struktūrvienība "Ziemeļi"

          Linda Kumska

          Vadītāja Sudrabu Edžus iela 11A, LV-1014
          Sudrabu Edžus iela 11A, Rīga, LV-1014
          Все контакты
        • Struktūrvienība "Imanta"

          Struktūrvienība "Imanta"

          Ira Vetrova

          Struktūrvienības vadītāja Imantas 7.līnija 4, LV-1083
          Imantas 7. līnija 4, Rīga, LV-1083
          Все контакты
        • Struktūrvienība "Ezermala"

          Struktūrvienība "Ezermala"

          Elīna Kariņa

          Vadītāja Ezermalas iela 36, LV-1014
          Ezermalas iela 36, Rīga, LV-1014
          Все контакты
        • Struktūrvienība "Ģimenes atbalsta centrs"

          Struktūrvienība "Ģimenes atbalsta centrs"

          Evita Ugorenko

          Centra vadītāja Sudraba Edžus iela 11a, LV-1014
          Sudraba Edžus iela 11a, Rīga, LV-1014
          Все контакты
      • Rīgas patversme

        Rīgas patversme

        Dagnija Kamerovska

        Direktore Maskavas iela 208, LV-1019
        Maskavas iela 208, Rīga, LV-1019
        Все контакты
        • Rīgas patversmes vīriešu nodaļa
        • Rīgas patversmes sieviešu nodaļa
        • Rīgas patversmes dienas centrs bezpajumtniekiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem

          Rīgas patversmes dienas centrs bezpajumtniekiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem

          Iveta Karašniece

          Vecākā sociālā darbiniece Terēzes iela 5, LV-1012
          Maskavas iela 208, Rīga, LV-1019
          Все контакты
    • Департамент городского развития

      Департамент городского развития

      Ilze Purmale

      Departamenta direktore Amatu iela 4, LV-1050, 303.kab.
      Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
      Все контакты
      • Cilvēkresursu un komunikācijas nodaļa

        Cilvēkresursu un komunikācijas nodaļa

        Inese Pabērza

        Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 306.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
      • Administratīvā pārvalde

        Administratīvā pārvalde

        Andrejs Leškovičs

        Pārvaldes vadītājs Amatu iela 4, LV-1050, 202.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Finanšu resursu nodaļa

          Finanšu resursu nodaļa

          Daiva Daujote-Ģigule

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 411.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Informācijas un sistēmu attīstības nodaļa

          Informācijas un sistēmu attīstības nodaļa

          Oskars Krakts

          Nodaļas vadītājs, pārvaldes vadītāja vietnieks Amatu iela 4, LV-1050, 220.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Procesu kvalitātes nodaļa

          Procesu kvalitātes nodaļa

          Darja Sējāne

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 408.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Dokumentu aprites nodaļa

          Dokumentu aprites nodaļa

          Zane Dzelme

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 221.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Zvanu centrs

          Zvanu centrs

          Jūlija Samuilova

          Centra vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 1.stāvs
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Arhīvs

          Arhīvs

          Svetlana Dedele

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 121.-126.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa

          Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa

          Jānis Liepiņš

          Nodaļas vadītājs Amatu iela 4, Rīga, LV-1050, 301.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Stratēģiskās vadības pārvalde

        Stratēģiskās vadības pārvalde

        Guntars Ruskuls

        Pārvaldes vadītājs Amatu iela 4, LV-1050, 410.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Stratēģiskās plānošanas nodaļa

          Stratēģiskās plānošanas nodaļa

          Linda Danefelde

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 409.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Stratēģiskās uzraudzības nodaļa

          Stratēģiskās uzraudzības nodaļa

          Renāte Strautmane

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 412.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Nozaru politikas plānošanas nodaļa
      • Pilsētvides attīstības pārvalde

        Pilsētvides attīstības pārvalde

        Inese Sirmā

        Pārvaldes vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 511.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Teritorijas plānojuma nodaļa

          Teritorijas plānojuma nodaļa

          Māra Liepa - Zemeša

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 519.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Lokālplānojumu un detālplānojumu nodaļa

          Lokālplānojumu un detālplānojumu nodaļa

          Zinta Miķelsone

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 520.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas plānošanas nodaļa

          Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas plānošanas nodaļa

          Iveta Staša-Šaršūne

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 515.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Projektu vadības pārvalde

        Projektu vadības pārvalde

        Oksana Dumpe

        Pārvaldes vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 421.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Projektu ieviešanas nodaļa

          Projektu ieviešanas nodaļa

          Agnese Gūtmane

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 420.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Projektu ieviešanas grupa

            Projektu ieviešanas grupa

            Dace Vilaua

            Grupas vadītāja, nodaļas vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 423.kab.
            Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Projektu atbalsta grupa

            Projektu atbalsta grupa

            Laura Kļaviņa

            Grupas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 415.kab.
            Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Projektu attīstības nodaļa

          Projektu attīstības nodaļa

          Katrīna Sudare

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 418.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
          • Projektu izstrādes grupa

            Projektu izstrādes grupa

            Dagnis Samausks

            Grupas vadītājs - nodaļas vadītāja vietnieks Amatu iela 4, LV-1050, 418.kab.
            Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Publisko investīciju programmu koordinācijas grupa

            Publisko investīciju programmu koordinācijas grupa

            Dace Riekstiņa

            Grupas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 424.kab.
            Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
            Все контакты
        • Infrastruktūras nodevas un fonda administrēšanas nodaļa

          Infrastruktūras nodevas un fonda administrēšanas nodaļa

          Odrija Krūze

          Nodaļas vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 422.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
      • Ģeomātikas pārvalde

        Ģeomātikas pārvalde

        Diāna Korbe

        Pārvaldes vadītāja Amatu iela 4, LV-1050, 401.kab.
        Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
        Все контакты
        • Ģeotelpiskās informācijas aprites nodaļa

          Ģeotelpiskās informācijas aprites nodaļa

          Gunta Grūbe

          Nodaļas vadītāja, pārvaldes vadītāja vietniece Amatu iela 4, LV-1050, 401.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
        • Topogrāfiskās informācijas uzturēšanas nodaļa

          Topogrāfiskās informācijas uzturēšanas nodaļa

          Sergejs Plotņikovs

          Nodaļas vadītājs, pārvaldes vadītāja vietnieks Amatu iela 4, LV-1050, 402.kab.
          Amatu iela 4, Rīga, LV-1050
          Все контакты
    • Департамент образования, культуры и спорта

      Департамент образования, культуры и спорта

      Māris Krastiņš

      Direktors Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 266./267.kab.
      Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
      Все контакты
      • Direktora birojs

        Direktora birojs

        Ieva Graudiņa

        Direktora biroja vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 269.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Audita un revīzijas nodaļa

        Audita un revīzijas nodaļa

        Anna Zālīte

        Nodaļas vadītāja Kaņiera iela 15, LV-1063, 207.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Juridiskā nodaļa

        Juridiskā nodaļa

        Sandra Zaļaiskalns

        Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 262.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Iepirkumu nodaļa

        Iepirkumu nodaļa

        Kristīne Graudumniece

        Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 406.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļa

        Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļa

        Ilze Meilande

        Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 409.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors

          Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors

          Dzintars Koks

          Sektora vadītājs Ieriķu iela 43A, LV-1084, 132.kab.
          Ieriķu iela 43A, Rīga, LV-1084
          Все контакты
      • Administratīvā pārvalde

        Administratīvā pārvalde

        Lāsma Lancmane

        Pārvaldes priekšniece Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 265.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Stratēģiskās uzraudzības un dokumentu pārvaldības nodaļa

          Stratēģiskās uzraudzības un dokumentu pārvaldības nodaļa

          Ludmila Oļska

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 263.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Informācijas tehnoloģiju un datu pārvaldības nodaļa

          Informācijas tehnoloģiju un datu pārvaldības nodaļa

          Sanita Freimane

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 408.kab
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Klientu pārvaldības un pakalpojumu nodaļa

          Klientu pārvaldības un pakalpojumu nodaļa

          Baiba Sieceniece

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 256.kab
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Izglītības pārvalde

        Izglītības pārvalde

        Ivars Balamovskis

        Pārvaldes priekšnieks, departamenta direktora vietnieks Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 367.kab
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Vispārējās izglītības skolu nodaļa

          Vispārējās izglītības skolu nodaļa

          Anita Pēterkopa

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 368.kab
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Pirmsskolu nodaļa

          Pirmsskolu nodaļa

          Iveta Nagla

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 263.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Izglītības atbalsta nodaļa

          Izglītības atbalsta nodaļa

          Inese Štekele

          Nodaļas vadītāja Kaņiera iela 15, LV-1063, 210.akb
          Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
          Все контакты
      • Kultūras pārvalde

        Kultūras pārvalde

        Baiba Šmite

        Pārvaldes priekšniece, departamenta direktora vietniece Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 251.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļa

          Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļa

          Ludmila Levite

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 253.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Kultūras institūciju un nemateriālā kultūras mantojuma nodaļa

          Kultūras institūciju un nemateriālā kultūras mantojuma nodaļa

          Aija Kalniņa

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 405.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Pilsētvides mākslas un noformējuma nodaļa

          Pilsētvides mākslas un noformējuma nodaļa

          Guntars Kambars

          Nodaļas vadītājs Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 403.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Pašvaldības kultūras iestādes
          • Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs "Mazā ģilde"

            Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs "Mazā ģilde"

            Lilita Laine

            Direktore Amatu iela 3/5, LV-1050
            Amatu iela 5, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • Kultūras un tautas mākslas centrs " Ritums"

            Kultūras un tautas mākslas centrs " Ritums"

            Līga Miķelsone

            Direktore Jauniela 29a, LV-1050
            Jauniela 29A, Rīga, LV-1050
            Все контакты
          • VEF Kultūras pils

            VEF Kultūras pils

            Liene Kubiļus

            Direktore Ropažu iela 2, LV-1039
            Ropažu iela 2, Rīga, LV-1039
            Все контакты
          • Orķestris "RĪGA"

            Orķestris "RĪGA"

            Ilona Breģe

            Orķestra direktore Kronvalda bulvāris 8, LV-1010
            Kronvalda bulvāris 8, Rīga, LV-1010
            Все контакты
          • Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība

            Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība

            Kitija Riekstiņa

            Direktora p.i. Pils iela 18, LV-1050
            Pils iela 18, Rīga, LV-1050
            Все контакты
            • Koncertorganizācija "Ave sol"

              Koncertorganizācija "Ave sol"

              Kitija Riekstiņa

              Direktore Pils iela 18, LV-1050
              Pils iela 18, Rīga, LV-1050
              Все контакты
            • Aleksandra Čaka memoriālais dzīvoklis

              Aleksandra Čaka memoriālais dzīvoklis

              Antra Medne

              Direktore Lāčplēša iela 48/50, LV-1011
              Lāčplēša iela 48, Rīga, LV-1011
              Все контакты
            • Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta"

              Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta"

              Aija Dziedātāja

              Direktore Anniņmuižas bulvāris 29, LV-1067
              Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga, LV-1067
              Все контакты
            • Rīgas Kultūras centrs " Iļģuciems"

              Rīgas Kultūras centrs " Iļģuciems"

              Alīse Krilova

              Direktore Lidoņu iela 27 - k.2, LV-1055
              Lidoņu iela 27 k-2, Rīga, LV-1055
              Все контакты
            • Rīgas Porcelāna muzejs

              Rīgas Porcelāna muzejs

              Santa Dobele

              Direktore Kalēju iela 9/11, LV-1050
              Kalēju iela 9/11, Rīga, LV-1050
              Все контакты
            • 13.gs Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Sv. Pētera baznīca

              13.gs Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Sv. Pētera baznīca

              Una Jansone

              Direktore Skārņu iela 19, LV-1050
              Skārņu iela 19, Rīga, LV-1050
              Все контакты
            • Kultūras pils "Ziemeļblāzma"

              Kultūras pils "Ziemeļblāzma"

              Inita Andžāne

              Direktore Ziemeļblāzmas iela 36, LV-1015
              Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga, LV-1015
              Все контакты
            • Rīgas Jūgendstila centrs

              Rīgas Jūgendstila centrs

              Agrita Tipāne

              Direktore Alberta iela 12, LV-1010
              Alberta iela 12, LV-1010
              Все контакты
          • Rīgas Centrālā bibliotēka

            Rīgas Centrālā bibliotēka

            Dzidra Šmita

            Direktore Brīvības iela 49/53, LV-1010
            Brīvības iela 49/53, Rīga, LV-1010
            Все контакты
      • Sporta un jaunatnes pārvalde

        Sporta un jaunatnes pārvalde

        Dina Vīksna

        Pārvaldes priekšniece, departamenta direktora vietniece Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 449.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Sporta nodaļa

          Sporta nodaļa

          Inta Streiča

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 452.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Jaunatnes nodaļa

          Jaunatnes nodaļa

          Dmitrijs Zverevs

          Nodaļas vadītājs - pārvaldes priekšnieka vietnieks Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 455.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
          • Jaunatnes organizācijas sektors

            Jaunatnes organizācijas sektors

            Dace Rībena

            Sektora vadītāja Kaņiera iela 15, LV-1063
            Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
            Все контакты
        • Interešu un sporta izglītības nodaļa

          Interešu un sporta izglītības nodaļa

          Irina Jākobsone

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 451.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Finanšu pārvalde

        Finanšu pārvalde

        Māris Skujiņš

        Pārvaldes priekšnieks Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 362.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
        • Finanšu plānošanas nodaļa

          Finanšu plānošanas nodaļa

          Zaiga Zommere

          Nodaļas vadītāja - pārvaldes priekšnieka vietniece Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 361.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
        • Budžeta izpildes nodaļa

          Budžeta izpildes nodaļa

          Irina Vasiļjeva

          Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 350.kab.
          Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
          Все контакты
      • Īpašuma nomas un norēķinu nodaļa

        Īpašuma nomas un norēķinu nodaļa

        Inga Pūce

        Nodaļas vadītāja Krišjāņa Valdemāra iela 5, LV-1010, 461.kab.
        Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

        Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

        Inga Dravniece

        Direktora p.i. Kaņiera iela 15, LV-1063, 302.kab.
        Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
        Все контакты
        • www.riimc.lv

          www.riimc.lv

          Ina Visocka

          lietvedības pārzine Kaņiera iela 15, LV-1063
          Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
          Все контакты
        • Izglītības vadības un projektu nodaļa

          Izglītības vadības un projektu nodaļa

          Inga Draveniece

          Nodaļas vadītāja Kaņiera iela 15, LV-1063
          Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
          Все контакты
        • Pedagogu kompetenču attīstības nodaļa

          Pedagogu kompetenču attīstības nodaļa

          Daina Kupča

          nodaļas vadītāja - direktora vietniece Kaņiera iela 15, LV-1063
          Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
          Все контакты
        • Metodiskā bibliotēka

          Metodiskā bibliotēka

          Ints Jaunzems

          Galvenais speciālists Kaņiera iela 15, LV-1063
          Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
          Все контакты
  • Агентства Рижского самоуправления
    • Рижское муниципальное aгентствo «Rīgas gaisma»

      Рижское муниципальное aгентствo «Rīgas gaisma»

      Agris Sergejevs

      Jurists Brīvības iela 143/145, LV-1012
      Brīvības iela 145, Rīga, LV-1012
      Все контакты
    • Рижское муниципальное агентство "Rīgas Pieminekļu aģentūra"

      Рижское муниципальное агентство "Rīgas Pieminekļu aģentūra"

      Ivo Graudums

      galvenais restaurācijas speciālists Gaujas iela 19, LV-1026
      Gaujas iela 19A, Rīga, LV-1026
      Все контакты
    • Рижское муниципальное aгентствo"Pilsētas arhitekta birojs"

      Рижское муниципальное aгентствo"Pilsētas arhitekta birojs"

      Kristaps Kaugurs

      Dienesta vadītāja vietnieks Daugavpils iela 31, LV-1003
      Dzirnavu iela 60A-21, Rīga, LV-1050
      Все контакты
    • Рижское муниципальное aгентствo "Rīgas enerģētikas aģentūra"

      Рижское муниципальное aгентствo "Rīgas enerģētikas aģentūra"

      Jānis Ikaunieks

      Direktors Mazā Jauniela 5, LV-1050
      Mazā Jauniela 5, Rīga, LV-1050
      Все контакты
  • Предпринимательские общества Рижского самоуправления
    • OOO "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs"

      OOO "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs"

      Anete Bilzēna

      Valdes locekle Meža prospekts 1, LV-1014
      Meža prospekts 1, Rīga, LV-1014
      Все контакты
    • ООО Рижского самоуправления "Rīgas satiksme"

      ООО Рижского самоуправления "Rīgas satiksme"

      Viktors Zaķis

      Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs Vestienas iela 35, LV-1035
      Kleistu iela 28, Rīga, LV-1067
      Все контакты
    • OOO "Rīgas ūdens"

      OOO "Rīgas ūdens"

      Dagnija Kalniņa

      Valdes priekšsēdētāja Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 1, Rīga, LV-1050
      Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 1, Rīga, LV-1050
      Все контакты
    • A/O "Rīgas Centrāltirgus"

      A/O "Rīgas Centrāltirgus"

      Māris Skudra

      Valdes priekšsēdētājs Nēģu iela 7, LV-1003
      Nēģu iela 7, Rīga, LV-1050
      Все контакты
    • OOO "Rīgas nami"

      OOO "Rīgas nami"

      Vineta Verika

      Valdes priekšsēdētāja Rātslaukums 5, Rīga, LV-1050
      Rātslaukums 5, Rīga, LV-1050
      Все контакты
    • OOO "Rīgas Dzemdību nams"

      OOO "Rīgas Dzemdību nams"

      Ronalds Žarinovs

      Valdes loceklis Miera iela 45, LV-1013
      Miera iela 45, Rīga, LV-1013
      Все контакты
    • OOO "Rīgas 1.slimnīca"

      OOO "Rīgas 1.slimnīca"

      Daiva Daujote -Ģigule

      Bruņinieku ielā 5 k-2, Rīga, LV-1001
      Bruņinieku iela 5 k-2, Rīga, LV-1001
      Все контакты
    • OOO "Rīgas 2.slimnīca"

      OOO "Rīgas 2.slimnīca"

      Nora Zvaigzne

      Kapsētas pārzine Ģimnastikas iela 1, LV-1004
      Ģimnastikas iela 1, Rīga, LV-1004
      Все контакты
    • OOO "Rīgas pilsētbūvnieks"

      OOO "Rīgas pilsētbūvnieks"

      Ivo Kiršblats

      Sabiedrisko attiecību vadītājs Baznīcas iela 19/23, LV-1010
      Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
      Все контакты
      • Sekretariāts

        Sekretariāts

        Madara Miezīte

        sekretariāta vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Tehniskā atbalsta pārvalde

        Tehniskā atbalsta pārvalde

        Juris Saratovs

        Pārvaldes vadītājs Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Juridiskā pārvalde

        Juridiskā pārvalde

        Zene Kronberga

        Pārvaldes vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Attīstības pārvalde

        Attīstības pārvalde

        Irēna Vucāne

        Pārvaldes vadītāja Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
      • Īpašumu apsaimniekošanas pārvalde

        Īpašumu apsaimniekošanas pārvalde

        Uldis Bārbalis

        Pārvaldes priekšnieks Baznīcas iela 19/23, LV-1010
        Baznīcas iela 19/23, Rīga, LV-1010
        Все контакты
    • ООО "Rīgas meži"

      ООО "Rīgas meži"

      Juris Buškevics

      Valdes loceklis Jūrmalas gatve 78d, LV-1029
      Ostas prospekts 11, Rīga, LV-1034
      Все контакты
    • ООО "Rīgas serviss"

      ООО "Rīgas serviss"

      Svetlana Peņkalova

      Avārijas dienesta vadītāja Rāmuļu iela 24, LV-1005
      Rāmuļu iela 24, Rīga, LV-1005
      Все контакты
    • OOO "Rīgas namu pārvaldnieks"

      OOO "Rīgas namu pārvaldnieks"

      Krists Leiškalns

      Komunikācijas nodaļas vadītājs A.Čaka iela 42, LV-1011
      Aleksandra Čaka iela 42, Rīga, LV-1011
      Все контакты
    • OOO " Rīgas veselības centrs"

      OOO " Rīgas veselības centrs"

      Skaidrīte Vasaraudze

      Valdes priekšsēdētājs Spulgas iela 24, Rīga, LV-1058
      Spulgas iela 24, Rīga, LV-1058
      Все контакты
  • Предпринимательские общества c частю капитала Рижского самоуправления
    • A/O "Rīgas siltums"

      A/O "Rīgas siltums"

      Normunds Talcis

      Valdes priekšsēdētājs Cēsu iela 3a, LV-1012
      Cēsu iela 3a, Rīga, LV-1012
      Все контакты
    • OOO "Getliņi EKO"

      OOO "Getliņi EKO"

      Imants Stirāns

      Valdes priekšsēdētājs Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads, LV-2121
      Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu nov., LV-2121
      Все контакты
  • Участие Рижского самоуправления в обществах и фондах