Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
1
Saņēmējs
Fiziska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk - RIIMC) piedāvā Rīgas iedzīvotājiem piedalīties dažādās pieaugušo neformālās izglītības kursu nodarbībās, kuru mērķis ir apgūt vai pilnveidot prasmes, zināšanas un kompetences gan saistībā ar darbu, gan sabiedriskajiem un personīgajiem mērķiem. Piedāvājumā ir svešvalodu apguve, rokdarbi, skaistumkopšana, mājturība, mākslas, interjera dizaina pamati, psiholoģija, dārzkopība u.c. jomas. Kursu nodarbības tiek plānotas darba dienās no plkst. 18.00 kādā no klienta dzīves vai darba vietas tuvumā esošajām iestādēm.
Ar nodarbību sarakstu var iepazīties RIIMC mājas lapā, Rīgas valstspilsētas pašvaldības interneta vietnē: www.iksd.riga.lv, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrā, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkās, Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs.
Pieaugušo kursu programmu piedāvājums tiek veidots 2-3 mēnešiem 4 reizes gadā.

Procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Klients var saņemt informāciju par pieaugušo neformālās izglītības kursu piedāvājumu, kā arī reģistrēties uz izvēlētajiem kursiem.

  2. Pakalpojuma apmaksa
    Līdzmaksājums par dalību kursos klātienes nodarbībā 5,00 EUR (bez PVN) par vienu akadēmisko stundu (45 min.) un kursos tiešsaistē 4,60 EUR (bez PVN) no dalībnieka saskaņā ar Rīgas domes 21.09.2022. lēmumu Nr.1882-lē "Par līdzfinansējuma apmēru interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs".

  3. Pakalpojuma saņemšana
    Klients saņem atbildi savam vaicājumam e-pastā vai tiek reģistrēts uz izvēlētajiem kursiem. Reģistrācija uz kursiem notiek pieteikuma dienā, pakalpojums tiek sniegts atbilstoši termiņam. Klientam ir pienākums veikt līdzmaksājumu līdz kursu sākumam.