Pūš ziepju burbuļus

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis konkursu pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanai privātpersonu organizētajiem kultūras un mākslas nozares pasākumiem.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt komersantu, biedrību vai nodibinājumu organizētu Rīgas pašvaldībai nozīmīgu projektu īstenošanu vizuālajā mākslā, mūzikā, teātra mākslā, dejā, grāmatniecībā, kā arī  starpdisciplināru projektu realizēšanu.

2022. gada konkursam noteiktas vairākas prioritātes - atbalsts mākslinieciski augstvērtīgiem, inovatīviem un sabiedriski nozīmīgiem  kultūras un mākslas nozaru projektiem,  pasākumiem, kas veicina saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības attīstību, kā arī norisēm, kas atspoguļo un iekļauj Ukrainas tematiku Latvijai un Rīgai nozīmīgos kultūras notikumos. Kā prioritāras konkursā ir noteiktas  arī aktivitātes, kas sekmē pilsētvides un kultūras infrastruktūras attīstīšanu Rīgas pilsētā, pasākumu pieejamību tās iedzīvotājiem, kā arī pasākumiem bērnu un jauniešu auditorijai.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”. Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi līdz 5. maija plkst. 23.59.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, 20. aprīlī plkst. 11.00  Izglītības, kultūras un sporta departamenta Facebook kontā tiešraidē notiks informatīvs seminārs. Tā laikā  departamenta speciālisti atbildēs arī uz tiešraides komentāros ierakstītajiem konkursa pretendentu jautājumiem.

Papildu informācija pieejama pa tālruni 67043690 vai e-pastā dace.otomere@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Vilemsons, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv