15. augustā Vērmanes dārzā Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde” sadarbībā ar Rīgas pašvaldību rīko pasākumu “Rīgas draugi ciemos brauca”. Tajā apmeklētāji varēs iepazīt pasaules kultūras, Rīgas sadraudzības pilsētas, Latvijas novadu stendus, piedalīties radošās aktivitātēs, iepazīt literatūru Grāmatu ielas tirdziņā, bet estrādē baudīt ārvalstu mākslinieku priekšnesumus un vakara koncertu ar iemīļotiem māksliniekiem.
Aicinām pieteikties tirdzniecībai:
- Grāmatu ielā no plkst. 12.00 līdz 18.00.
- Aicinām pieteikties grāmatu tirgotājus un izdevējus, kuru specializācija ir tulkotā un ārvalstu literatūra, kas piedāvā plašu ārzemju literatūras klāstu, nodrošina dažādu valodu literatūras pieejamību, pārstāv starptautiski atzītus vai specializētus ārvalstu izdevējus, piedāvā kultūras un literārās daudzveidības principiem atbilstošu grāmatu sortimentu un veicina ārvalstu literatūras pieejamību vietējā tirgū.
- Organizators nodrošina dalībniekiem baltas teltis – 3m x 3m.
- Sabiedriskās ēdināšanas vai nišas pārtikas produkcijas pārtikas preču tirgotājus no plkst. 12.00 līdz 22.00
- Aicinām pieteikties dažādus ēdināšanas tirgotājus, piedāvājot konditorejas un saldējumu tirdzniecību, kā arī sabiedrisko ēdināšanu, siltos un aukstos dzērienus (t.sk. alkoholisko dzērienu tirdzniecība).
- Organizators nodrošina dalībniekiem baltas teltis – 3m x 3m vai 5m x5m (sadalījumu skatīt Tirdzniecības noteikumu 7. punktā).
- Grāmatu ielā no plkst. 12.00 līdz 18.00.
Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 13. jūlija plkst. 17.00.
Tirdzniecības noteikumi un pielikumi šeit.
Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma veidlapu un visus nepieciešamos pielikumus. Aizpildītos dokumentus iesūtīt, rakstot: maza.gilde@riga.lv.
Informāciju sagatavoja: Antra Gabre, Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 29422038, e-pasts: antra.gabre@riga.lv