Staro Rīga

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu galvaspilsētas kultūras kalendāra pasākumu norisi laikā līdz 2022. gada 31. decembrim.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt  Rīgas kultūras kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RD IKSD apstiprinātajām vadlīnijām. Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Pieteikumi konkursa tematiskajā sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma no 1. jūlija līdz 31. augustam” ir jāiesniedz elektroniskā formātā līdz 2022. gada 18. maija plkst. 12.00.

Papildus 2022. gadā tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana šādās konkursa tematiskās sadaļās: “Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” 3. septembris”, “Tēva diena 11. septembris”, “Gaismas festivāls “Staro Rīga” (norises laiks tiks precizēts)”,“Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 27. novembra līdz 31. decembrim”.

Konkursa nolikums un citi ar to saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD tīmekļvietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu konkursa sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma”, 2. maijā plkst. 14.00 Facebook kontā “Rīgā notiek” tiks rīkots informatīvs seminārs.

Papildu informācija ir pieejama pa tālruni 67043649 vai rakstot uz e-pastu Anna.Ermansone@riga.lv.

Jautājumos par pieteikumu sagatavošanu konkursa tematiskajā sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma” aicinām sazināties ar programmas kuratori un projekta vadītāju Renāti Lagzdiņu, rakstot uz e-pasta adresi Renate.Lagzdina@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.