Festivāls Baltā nakts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu kultūras un mākslas festivālu norisi galvaspilsētā laikā līdz 2022. gada 31. decembrim.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt komersantu, biedrību vai nodibinājumu organizētu Rīgas pašvaldībai nozīmīgu, mākslinieciski kvalitatīvu un starptautiski atpazīstamu kultūras un mākslas festivālu īstenošanu Rīgas administratīvajā teritorijā. Festivālu īstenošanas periods – no finansēšanas līguma noslēgšanas brīža līdz 2022. gada 31. decembrim.

Konkursa nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD tīmekļvietnes www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 2022. gada 12. maija plkst. 12.00.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, 28. aprīlī plkst. 11.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 27. aprīļa plkst. 12.00 lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu un e-pasta adresi uz Dace.Otomere@riga.lv.

Papildu informācija ir pieejama pa tālruni 67043690.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.