Koku lapas konteinerā

Valsts svētku nedēļas nogalē Rīgā lapu bezmaksas nodošanas punkti nedarbosies, atbilstoši iepriekš izziņotajam punktu darba laikam. Punkti atsāks darbu 25. novembrī, un tā būs šajā gadā pēdējā iespēja lapas nodot bez maksas.  

Līdz 27. novembrim nedēļas nogalēs un dažās vietās arī atsevišķās darba vietās, iedzīvotājiem iespējams bez maksas nodot savāktās kritušās koku un krūmu lapas. Iedzīvotāji no 21. oktobra līdz 1. novembrim nodevuši aptuveni 668 tonnas lapu. 

Iedzīvotājiem jāievēro, ka lapas nedrīkst iepriekš atvest un atstāt, kā arī lapām nedrīkst būt citu atkritumu piemaisījumu. Uz nodošanas punktiem nedrīkst vest nolietotu sadzīves tehniku, mēbeles vai būvgružus, vai lapas samaisīt ar sadzīves atkritumiem. Lapu nodošanas punktos ir izvietotas Rīgas pašvaldības policijas novērošanas kameras, un pārkāpumi tiek fiksēti.

Lapu nodošanas punkti nedarbosies no 16. novembra līdz 24. novembrim. Lūdzam pirms došanās uz lapu nodošanas punktiem iepriekš pārliecināties par to darba laiku pašvaldības mājaslapā riga.lv/rudenslapas

Rīgas domes lapu nodošanas akciju organizē jau 12. gadu. Pērn iedzīvotāji nodevuši 2968 tonnas lapu, savukārt 2021. gadā – 2083 tonnas. 

Neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt TLP: 

Informāciju sagatavoja: Edīte Matuseviča, Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: edite.matusevica@riga.lv