Bērni kāpj pa klitskāpeju sienu

Rīgas bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā. Tās ir daudzveidīgas brīvā laika aktivitātes, kuras ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

2024. gadā skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments līdzfinansē 14 nevalstisko organizāciju atvērtos projektus. Līdzfinansējuma mērķis ir vasaras mēnešos piedāvāt Rīgas izglītības iestāžu izglītojamiem un Rīgas teritorijā dzīvesvietu deklarējušiem bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas pilsētas administratīvajā teritorijā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību

Ar brīvā laika aktivitāšu sarakstu, kontakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par  projekta mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm var iepazīties šeit:

Brīvā laika aktivitāšu saraksts

Vairāk informācijas: Evija Pelša – Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste, tālrunis: +37167181383, e-pasts: evija.pelsa@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Sindija Grāvere, Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: sindija.gravere@riga.lv.