Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
1
Saņēmējs
Fiziska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Ja vecāks vēlas pieteikt savu bērnu Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu (turpmāk – iestāde) organizētajās nometnēs, to var veikt, aizpildot elektronisku pieteikumu Rīgas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumu portālā www.eriga.lv (turpmāk - portāls). Vecāks autorizējas portālā, izmantojot pašvaldības piešķirto lietotājvārdu un paroli vai Latvija.lv vienoto pieteikšanās moduli. Portālā nometnēm var pieteikt tikai savu bērnu saskaņā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Fizisko personu reģistra datiem. Vecāka un bērna statuss, kā arī atbilstība nometnes nosacījumiem, piemēram, bērna vecuma atbilstība tiek pārbaudīta automātiski, sinhronizējot datus ar Fizisko perosnu reģistru un Valsts izglītības informācijas sistēmu pieteikuma veidošanas brīdī. Vecāki pēc autorizēšanās portālā aizpilda pieteikumu un reģistrē to, sekojot norādēm portālā. Ja bērnam tiek nodrošināta vieta nometnē, tad sistēma sagatavo un uz vecāka norādīto e-pastu nosūta līguma par dalībnieka uzņemšanu nometnē projektu. Ja vecāki vēlas atsaukt savu pieteikumu nometnei, mainīt savu kontaktinformāciju: tālruni vai e-pasta adresi, to var izdarīt pēc autorizēšanās portālā.

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Izmantojot e-pakalpojumu iespējama pieteikšanās nometnēm, kuras organizē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādes jebkuram izglītojamajam:
  1) kura deklarētā dzīvesvietas adrese ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā vai kurš mācās kādā no Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēm un
  2) kurš ir apguvis pirmsskolas izglītības programmu vai sasniedzis 7 gadu vecumu.
  Bērna vecāks autorizējas Rīgas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv un piesaka bērnu izvēlētajai nometnei.

  Informācija par nometnēm pieejama arī tīmekļvietnē https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba/brivais-laiks/nometnes.

 2. Pakalpojuma apmaksa
  Nometnes tiek organizētas ar vecāku līdzmaksājumu. Informācija par līdzmaksājuma apmēru tiek norādīta katras nometnes aprakstā. Bērna vecāks pēc pieteikuma nosūtīšanas savā e-pastā no iestādes, kas rīko nometni, saņem rēķinu, kurš jāapmaksā noteiktajā termiņā, pārskaitot līdzmaksājumu uz rēķinā norādīto kontu, maksājuma mērķī norādot maksājuma identifikācijai nepieciešamo informāciju (norādīts rēķinā).

 3. Pakalpojuma saņemšana
  Vecāks, sekojot norādēm e-pakalpojumā, veic bērna pieteikšanu izvēlētajās nometnēs un savā e-pastā saņem līguma par bērna dalību nometnē projektu.
  Pēc pieteikuma apstrādes iestāde kontaktējas ar vecāku, sniedzot papildu informāciju, kā arī nosūta vecākam e-pastā rēķinu par līdzmaksājumu.