Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
21
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Ielu tirdzniecības atļaujas reģistrētajā ielu tirdzniecības vietā tiek izsniegtas tikai uz vietām, kas ir iepriekš saskaņotas un iekļautas reģistrēto ielu tirdzniecības vietu sarakstā. Pirms tirdzniecības uzsākšanas, ja plānotā tirdzniecības vieta nav jau saskaņota (Reģistrēto ielu tirdzniecības vietu saraksts ir pieejams Rīgas pilsētas pašvaldības mājas lapā https://www.riga.lv/lv, sadaļā Pilsēta - Uzņēmējiem - Reģistrēto ielu tirdzniecības vietu saraksts), to nepieciešams saskaņot.

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti:
  Iesniegums par ielu tirdzniecības vietas reģistrēšanu vai izmaiņām iepriekš reģistrētajā ielu tirdzniecības vietā (sk. iesnieguma veidlapu) un iesnieguma veidlapas pielikuma daļā norādītie dokumenti.

 2. Pakalpojuma saņemšana
  Saskaņoto ielu tirdzniecības vietu ietver sarakstā, kas tiek apstiprināts ar Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāja centra rīkojumu.

  Aktuālais reģistrēto ielu tirdzniecības vietu saraksts tiek publicēts Rīgas valstspilsētas pašvaldības mājas lapā (https://www.riga.lv/lv, sadaļā Pilsēta - Uzņēmējiem - Reģistrēto ielu tirdzniecības vietu saraksts)

  Klientam tiek nosūtīta atbilde par ierosinātās tirdzniecības vietas vai izmaiņām ierosinātajā ielu tirdzniecības vietā saskaņošanas rezultātu vai, ja klients iesniegumā ir norādījis, ka lūdz izsniegt tirdzniecības atļauju reģistrētajā ielu tirdzniecības vietā, pēc ielu tirdzniecības vietas reģistrēšanas vai izmaiņām reģistrētajā ielu tirdzniecības vietā saskaņošanas, klientam tiek izsniegta Atļauja ielu tirdzniecībai reģistrētajā ielu tirdzniecības vietā.

Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs
Skatīt vairāk