Joma
Kultūra
Pieteikšanās termiņš
03.10.2022.
Statuss
Noslēdzies

3. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu kultūras kalendāra pasākumu – Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmas – norisi no 2022. gada 27. novembra līdz 31. decembrim

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RD IKSD apstiprinātajām vadlīnijām.

Projektu pieteicēji ir aicināti iesniegt Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmai tematiski un saturiski atbilstošus, daudzveidīgi un mākslinieciski kvalitatīvus kultūras pasākumus plašai mērķauditorijai, t.sk. ģimenēm, dažāda vecuma bērniem un jauniešiem, kas īstenojami publiskajā ārtelpā – publiskiem pasākumiem atbilstošas norises vietās pilsētas centrālajā daļā un apkaimēs.

Programmas norises laiks – no 2022. gada 27. novembra līdz 31. decembrim. Visi pasākumi ir jānodrošina bez ieejas maksas.

Pieteikumu iesniegšana konkursa 5. tematiskajā sadaļā līdz 2022. gada 3. oktobra plkst. 12.00.

Konkursa vadlīnijas, nolikums un citi ar to saistītie dokumenti

Piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt 12 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone - Rīgas domes Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 67043649, e-pasts: anna.ermansone@riga.lv

 


2. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu divu kultūras kalendāra pasākumu – Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” un Tēva diena – norisi 2022. gada septembrī.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RD IKSD apstiprinātajām vadlīnijām.

Mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts” jāiekļauj daudzveidīgi un plašai mērķauditorijai domāti kultūras pasākumi vai projekti pilsētas centrā un apkaimēs. Savukārt Tēva dienā jāparedz tematikai atbilstoši kultūras pasākumi vai viens centrāls pasākums ģimeņu un bērnu auditorijai publiskajā ārtelpā.

Pieteikumu iesniegšana konkursa 2. un 3.  tematiskajās sadaļās līdz 2022. gada 27. jūnija plkst. 12.00.

Konkursa vadlīnijas, nolikums un citi ar to saistītie dokumenti

Piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Papildus 2022. gadā tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana šādās konkursa tematiskajās sadaļās: “Gaismas festivāls “Staro Rīga” (norises laiks vēl tiks precizēts)”, “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 27. novembra līdz 31. decembrim”.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone - Rīgas domes Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 67043649, e-pasts: Anna.Ermansone@riga.lv.


1. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Departaments) izsludina finansēšanas konkursu “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras pasākumu kalendāra pasākumiem” (Konkurss noslēdzies).

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt  Rīgas kultūras pasākumu kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu Rīgas valstspilsētas administratīvajā teritorijā (Pašvaldība) saskaņā ar Departamenta apstiprinātajām 2022. gada  Konkursa vadlīnijām.

Pieteikumus Konkursa tematiskajā sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma no 1. jūlija līdz 31. augustam” jāiesniedz līdz 2022. gada 18. maija plkst. 12.00. Pieteikumi ir jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Papildus 2022. gadā tiks izsludināta pieteikumu iesniegšana šādās Konkursa tematiskās sadaļās: “Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” 3. septembris”, “Tēvu diena 11. septembris”, “Gaismas festivāls “Staro Rīga” (norises laiks tiks precizēts)” un “Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programma no 27. novembra līdz 31. decembrim”.

Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešu pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Konkursa nolikums, 2022. gada Konkursa vadlīnijas (1. pielikums) un citi saistītie dokumenti

Lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumus  Konkursa sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma”, kā arī informētu par Konkursa nolikumā noteiktajām prasībām, 2022. gada 2. maijā plkst. 14.00  Facebook kontā "Rīgā notiek" norisināsies informatīva tikšanās, kurā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus. Ar notikušā semināra video ierakstu var iepazīties  ŠEIT.

Informācija pa tālruni 67043649 vai rakstot uz e-pastu anna.ermansone@riga.lv

Papildu informācija. Jautājumos par pieteikumu sagatavošanu Konkursa tematiskajā sadaļā “2022. gada Rīgas vasaras kultūras programma” lūdzam sazināties ar Programmas kuratori un projekta vadītāju Renāti Lagzdiņu, rakstot uz e-pasta adresi renate.lagzdina@riga.lv.