Joma
Izglītība
Pieteikšanās termiņš
14.04.2023.
Statuss
Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai bērniem un jauniešiem 2022./2023. mācību gada vasaras brīvlaikā.

Konkursa ietvaros tiks atbalstīta bezmaksas brīvā laika aktivitāšu (vienreizēju pasākumu un aktivitāšu ciklu) organizēšana Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā no 2023. gada 1. jūnija līdz 31. augustam šādās tematiskajā jomās:

  • fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību attiecīgajā sporta veidā (piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri utt.);
  • radošās darbnīcas un ielu kultūras minifestivāli;
  • izglītojošas aktivitātes, kas balstās jauniešu neformālās izglītības pieejā un principos;
  • aktivitātes ar āra dzīves un piedzīvojumu izglītības elementiem;
  • ar pilsētas izzināšanu saistītās aktivitātes;
  • aktivitātes, kas pozitīvi ietekmē sociālo un fizisko vidi vietējā apkaimē (t.sk. jauniešu iesaistes brīvprātīgajā darbā veicināšana);
  • mobilā jaunatnes darba aktivitātes.

Pieteikumi un pievienotie dokumenti (t.sk. aktivitāšu detalizēta programma projekts), kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, vienā EDOC formāta pakotnē līdz 2023. gada 14. aprīlim (plkst. 15.00) jānosūta uz RD IKSD elektroniskā pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi. 

Vēršam uzmanību, ka 2023. gada janvārī grozīts konkursa nolikums (skatīt zemāk). Aicinām pievērst uzmanību veiktajām izmaiņām un izmantot aktuālās veidlapas.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu sagatavošanu, 4. aprīlī plkst 15.00 tiešsaistē (MS Teams vidē) notiks informatīvs seminārs. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, lūdzam līdz 4. aprīļa plkst 9.00 nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonas vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi uz e-pastu evita.pakalne@riga.lv.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Evitas Pakalnes (e-pasts: evita.pakalne@riga.lv, tālrunis +37167181500).