Pilsētā un sabiedrībā Pilsētvide
Vides pieejamība vilciena stacija

Turpinot Rīgas attīstības programmas 2021.–2027. gadam publisko apspriešanu, trešdien, 15. septembrī, norisināsies tematiskā darbnīca ekspertiem “Vides pieejamība”, kurā tiks diskutēts par rīcībām un priekšlikumiem vides pieejamības veicināšanai Rīgā.

Darbnīcā tiks diskutēts par divām tēmām:

  • Sadaļā “Vides pieejamība ielu telpā. Maršrutu pieeja” diskutēs par vienotas un pieejamas ielu telpas veidošanas risinājumiem, mazinot vides pieejamības sadrumstalotību pilsētvidē .
  • Sadaļā “Ēku  pieejamība. Pašvaldības un privātie īpašumi” diskutēs par rīcībām pašvaldības iestāžu pieejamības nodrošināšanai, kā arī atbalsta instrumentiem privāto īpašumu pieejamības veicināšanai.

Dalībai darbnīcā aicināti valsts, pašvaldības un nevalstiskā sektora eksperti. Interesentus aicinām pieteikties, rakstot sabiedriba@riga.lv.

Jau ziņots, ka no 3. septembra līdz 4. oktobrim norisinās publiskā apspriešana Rīgas attīstības programmas 2021.–2027.gadam 1. redakcijai un vides pārskata projektam.

Publiskās apspriešanas laikā attīstības programmas un vides pārskata projekta dokumenti pieejami www.rdpad.lv, valsts vienotā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv, kā arī klātienē Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra trīs vietās: Daugavpils ielā 31, Eduarda Smiļģa ielā 46 un Ieriķu ielā 43A.

Papildu informācija par publiskās apspriešanas norisi, t.sk. iespēju rakstiski izteikt priekšlikumus, pieejama šeit. Sekojiet līdzi informācijai www.rdpad.lv un sociālo tīklu profilos arī par citām tematiskajām tikšanām septembrī.

 

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Cilvēkresursu un komunikācijas nodaļa, tāl.: 67015487, e-pasts: daina.petersone@riga.lv