Pilsētā Satiksmes ierobežojumi
Ceļa zīme

Laika periodā no trešdienas, 26. oktobra, līdz sestdienai, 29. oktobrim, Rīgā norisināsies Saeimas simtgades svinības un Baltijas Asamblejas 41. sesija. Pasākuma laikā vairākās Rīgas centra ielās tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, kā arī nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks piespiedu pārvietoti uz tuvāko, stāvēšanai atļauto vietu.

No trešdienas, 26. oktobra, plkst. 19.00 līdz piektdienas, 28. oktobra, plkst. 14.00 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta Raiņa bulvārī, posmā no ēkas Raiņa bulvārī 2 līdz Reimersa ielai.

Tāpat no 26. oktobra plkst. 7.00 līdz 27. oktobra plkst. 7.00 ierobežojumi būs spēkā Jēkaba ielā, pie ēkas Jēkaba ielā 24.

Ceturtdien, 27. oktobrī, no plkst. 7.00 līdz plkst. 11.30 ierobežojumi būs spēkā Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu, un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu. 

Savukārt līdz plkst. 12.00 apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Baumaņa skvēra līdz Elizabetes ielai, kā arī līdz plkst. 21.00 - Simtgades alejā un Kronvalda bulvārī, pie ēkas Kronvalda bulvārī 2.

Tāpat no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00 apstāšanās un stāvēšana tiks liegta Zigfrīda Anna Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Smilšu ielas līdz ēkai Zigfrīda Anna Meierovica bulvārī 6.

No ceturtdienas, 27. oktobra, plkst. 7.00 līdz sestdienas, 29. oktobra, plkst. 9.00 ierobežojumi būs spēkā Jēkaba ielas labajā pusē, 60 metru garā posmā no Torņu virzienā uz Krišjāņa Valdemāra ielu.

Piektdien, 28. oktobrī, no plkst. 17.00 līdz plkst. 22.00 apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta Doma laukumā un Herdera laukumā pie ēkas Doma laukumā 6.

Tāpat, nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un velosipēdistu un gājēju kustība:

  • pie ēkas Jēkaba ielā 11 un Jēkaba ielā 24;
  • pie ēkas Raiņa bulvārī 5/6;
  • pie ēkas Kronvalda bulvārī 2;
  • pie ēkas Zunda krastmalā 8;
  • pie ēkas Satekles ielā 2B;
  • pie ēkas Doma laukumā 6;
  • pie ēkas Pils laukumā 3;
  • pie ēkas Tērbatas ielā 2;
  • Brīvības bulvārī un Liepu alejā pie ēkas Brīvības bulvārī 36;
  • Aspazijas bulvārī un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī pie Brīvības pieminekļa un Brīvības laukumā.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.