Skolas klase ar galdiem un krēsliem

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolēnus no 4. augusta plkst. 09.00 līdz 15. augusta plkst. 09.00 pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai galvaspilsētas vidusskolu brīvajās vietās. Pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam var elektroniski RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv un Rīgas vidusskolu mājas lapās.

Lai pretendētu uz iestāšanos galvaspilsētas skolu 10. klasēs, ceturtdien, 18. augustā, plkst. 10.00 Rīgas 64. vidusskolā (Ūnijas ielā 93) tiks rīkots vienots iestājpārbaudījums gan matemātikā, gan svešvalodā. Ar iegūto rezultātu varēs piedalīties konkursā uzņemšanai 10. klasē tajās vidusskolās, kurās šobrīd ir brīvas vietas. Katra skola uzņemšanas noteikumos nosaka kārtību, kā notiek pieteikšanās konkursam, informāciju līdz rezultātu paziņošanai publicējot savā tīmekļvietnē.

Plašāka informācija, tostarp iestājpārbaudījuma programma, vērtēšanas kritēriji, skolu karte ar padziļinātu kursu piedāvājumu, kā arī pērnā gada pārbaudes darba paraugs ir pieejams Rīgas vidusskolu un RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv. Jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi iestajparbaudijums@riga.lv.

Rīgas pašvaldības mērķis, iniciējot šādu lēmumu, bija izglītojamo interese, lai skolēna iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būtu derīgs vairākās izglītības iestādēs.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.