Rīgas domē
Rīcības plāna parakstīšana

Rīgas mēra amata kandidāta Mārtiņa Staķa (“Attīstībai/Par!”, “PROGRESĪVIE”) veidotā četru Rīgas domes politisko frakciju Pārmaiņu koalīcija trešdien, 30. septembrī, parakstīja Sadarbības līgumu kopā ar pielikumu – Rīcības plānu Rīgai.

Dokumentus parakstīja pārstāvji no četrām Rīgas domē jaunievēlētajām frakcijām – “Attīstībai/Par!”, “PROGRESĪVIE” (AP!/PRO), “Jaunā VIENOTĪBA” (JV), Nacionālā apvienība, Latvijas Reģionu apvienība (NA/LRA) un Jaunā konservatīvā partija (JKP).

“Pārmaiņu koalīcijas partneri ir vienojušies par realizējamu, vienlaikus arī ambiciozu vīziju nākamajiem pieciem gadiem. Tieši sākums būs grūtākais – mums jāpieņem sarežģīts budžets laikā, kad Rīgas saimniecību esam mantojumā saņēmuši problemātiskā stāvoklī un samazinās ekonomika; tāpat jārēķinās ar nenoteikto epidemioloģisko situāciju. Jaunās koalīcijas deputātiem, nākamajiem komiteju vadītājiem, un it sevišķi vicemēriem un domes priekšsēdētājam būs jāiegulda liels darbs un pūles, lai sasniegtu mūsu kopīgos mērķus!” – tā uzsver Pārmaiņu koalīcijas Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis.

Rīcības plānā Rīgai norādīti nākamās Rīgas domes sasniedzamie mērķi līdz 2025. gadam.

Papildu informācija:
Aleksis Zoldners
“Attīstībai/Par!”, “PROGRESĪVIE”
aleksis@attistibaipar.lv
+371 20071752