Rīgas bērnu un jauniešu centra “Daugmale” pasākuma izkārtne
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Trešdien, 26. augustā, Rīgas domes sēdē amatā iecelts Rīgas bērnu un jauniešu centra “Daugmale” direktors Dins Bahs. 

Dinam Baham ir nozīmīga iepriekšējā pieredze interešu izglītībā - kopš 2010. gada viņš strādāja par direktora vietnieku izglītības jomā Rīgas Jauno tehniķu centrā, līdztekus vadot  lakrosa pulciņu. Vienlaikus bijis arī Latvijas izlases treneris lakrosā un vīriešu U20 Latvijas izlases menedžeris. 

Profesionālās karjeras sākumā D. Bahs strādāja par sporta skolotāju, kā arī par sporta organizatoru Saldus pilsētas pašvaldībā. 

D. Bahs 2016. gadā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguva maģistra grādu sporta zinātnē. 

Ņemot vērā, ka Rīgas bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” ir viena no lielākajām interešu izglītības iestādēm Rīgā, kas īsteno daudzveidīgas interešu izglītības programmas, tai skaitā sporta programmas, kā arī apsaimnieko sporta infrastruktūru,  D. Baha iepriekšējā profesionālā pieredze ir vērtējama kā attīstību sekmējošs faktors. 

Veiksmi jaunajos izaicinājumos!

Informāciju sagatavoja: Ineta Miglāne, Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: ineta.miglane@riga.lv

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Informācija medijiem Izglītība Rīgas domē Pašvaldībā