Gada balva sociālajā nozarē

Ceturtdien, 9. decembrī, plkst. 13.00 VEF Kultūras pilī svinīgā ceremonijā „Gada balva sociālajā nozarē 2021” tiks sveikti galvaspilsētas labākie sociālās un veselības aprūpes nozares darbinieki.

Balvu par augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā saņems viens sociālās nozares un viens veselības aprūpes nozares darbinieks. Šo balvu iepriekšējā gadā saņēma Mārtiņš Moors un Mārtiņš Rempe.

Laureātus sveiks Rīgas domes vadība, Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte, kā arī departamenta vadošie speciālisti.

Konkursam „Gada balva sociālajā nozarē 2021” tika iesniegti 98 pieteikumi. 

Konkursu organizē Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.

Ar Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības rakstiem par ieguldīto nesavtīgo, pašaizliedzīgo darbu iedzīvotāju sociālās labklājības un veselības aprūpes nozares nodrošināšanā konkursa rezultātā tiks apbalvoti sociālās nozares un veselības aprūpes nozares speciālisti.

Pasākumā tiks pasniegtas vairākas Rīgas domes Labklājības departamenta balvas nominācijās: „Jaunā cerība”, „Sociālā gadījuma eksperts”, „Inovatīvākais darbinieks”, „Komandas līderis”, „Saskarsmes eksperts”, „Speciālists-skaitļu lietpratējs” un „Žūrijas atzinība”.

Pasākums notiks gan klātienē “zaļajā režīmā”, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, tāpat pasākumam varēs sekot līdzi Labklājības departamenta Facebook profilā.

Balvu ieguvēju vārdi pēc pasākuma tiks publicēti departamenta mājas lapā.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tālr. 67105980, e-pasts: lita.brice@riga.lv