Pirmdien, 22. decembrī, tirdzniecības centra "Domina Shopping" apmeklētājiem būs iespēja dzīvē ieraudzīt un nobildēties ar Eiropas čempionāta telpu futbolā galveno trofeju! Tieši Rīgā mēnesi vēlāk tiks atklāts Latvijai nozīmīgais turnīrs.
Pasākumā no plkst. 13.00 klātesoši būs arī Latvijas nacionālās telpu futbola izlases spēlētāji. Apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties aktivitātēs un tikt pie vērtīgām balvām.
Jaunā dizaina trofeja gaidāmajā turnīrā tiks izspēlēta pirmoreiz. Tās svars ir aptuveni 13 kg, tā ir 70 cm augsta un ar 18 cm platu pamatni.
Eiropas čempionāta finālturnīrs telpu futbolā 2026. gadā no 21. janvāra līdz 7. februārim pirmo reizi vēsturē norisināsies trīs valstīs – Latvijā, Lietuvā un Slovēnijā. Latvijas izlase tajā debitēs ar trīs mājas spēlēm "Xiaomi Arēnā" – 21. janvārī pret Gruziju, 25. janvārī pret Franciju un 28. janvārī pret Horvātiju.
Līdzās tam Rīgā notiks vēl trīs apakšgrupu posma spēles (Horvātija – Francija 21. janvārī, Horvātija – Gruzija 25. janvārī un Čehija – Ukraina 28. janvārī), kā arī viens ceturtdaļfināla mačs 31. janvārī starp Latvijas izlases pārstāvētās A grupas uzvarētājiem un Lietuvas izlases pārstāvētās B grupas otrās vietas ieguvējiem.
Informācija par turnīru, noteikumiem un telpu futbola vēsturi atrodama mājaslapā www.lff.lv/futsaleuro2026.