Svētku karodziņi

Sestdien, 20. augustā, piknikā viscaur Vecrīgai tiks svinēta Rīgas 821. dzimšanas diena, bet  Pļavniekos un Purvciemā, kā arī Imantā norisināsies krāšņi apkaimju svētki.

Rīgas 821. dzimšanas dienas pikniks Vecrīgā

Sestdien no plkst. 12.00 līdz plkst. 20.00 rīdzinieki un pilsētas viesi ir gaidīti Rīgas 821. dzimšanas dienas piknikā Vecrīgā. Doma laukumā notiks “drosmīgo dziesmu svētki”, bet konkursā tiks izvēlēta Rīgas gardākā kūka. Dienas laikā šeit svētku viesus iepriecinās arī jauniešu pūtēju orķestra “Auseklītis”, “Tenoru trio”, Sonoras Vaices un citu mākslinieku uzstāšanās.

Konkursā Rātslaukumā tiks izvēlēti ne tikvien Rīgas oficiālie smiekli, bet visas dienas garumā svētku viesi tiks aicināti kāpt “tostu tornī”, lai publiski teiktu dzimšanas dienas tostus. Dienas laikā šeit uzstāsies jauniešu koris “Balsis”, operdziedātaja Ilona Bagele un akordeoniste Inita Āboliņa, dziedātāja Kristīne Pāže, mūziķis Rūdolfs Macats un grupa “Ezeri” ar Imanta Kalniņa dziesmām.  Līvu laukumā ikviens atnākušais tiks aicināts atzīties mīlestībā mammai, draugam, Rīgai, bet Torņa ielā uzstāsies dziedātāja MARTA un mūziķe KATŌ.

20. augustā viscaur Vecrīgai būs izvietoti piknika galdi. Piknika cienastu ikviens aicināts atnest pats vai iegādāties kādā no svētku restorāniem.

Visa Rīgas dzimšanas dienas programma tīmekļvietnē vasara.riga.lv.

Apkaimes svētki Pļavniekos un Purvciemā, kā arī Imantā

20. augustā notiek arī divi citi Rīgas vasaras kultūras programmas pasākumi – Purvciema un Pļavnieku apkaimju svētki Dreiliņa kalna pakājē un Imantas apkaimes svētki Slokas ielas gājēju promenādē.

Pļavnieku un Purvciema, kā arī Imantas apkaimes svētku programma šeit.