Satiksmes ierobežojumi Informācija medijiem

Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem, no pirmdienas, 12. februāra, Slokas ielā ieviesīs papildu satiksmes izmaiņas un slēgs satiksmi Slokas ielas posmā no Mārtiņa ielas līdz Hāmaņa ielai (virzienā uz Jūrmalas gatvi). Tāpat satiksmi slēgs Mārtiņa ielā un Krēslas ielā pie krustojuma ar Slokas ielu.

Plānots, ka jaunie satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz 30. aprīlim.

Minētajā laika periodā arī būs izmaiņas 30; 37; 41. un 54. autobusa maršrutā. Plašāk ar izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutos iespējams iepazīties šeit.

Par darbu veikšanu atbildīgajiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta satiksmi, pagaidu pieturvietu izveidi un izvietot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu, kā arī norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu un pagaidu pieturvietās izvietot pagaidu kustības sarakstus.