Aktivitātes ģimenēm

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina finansēšanas konkursu tautas sporta, bērnu un jauniešu sacensību organizēšanai laikā no šā gada 1. jūnija līdz 31. decembrim.

Finansēšanas konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas rīko sporta sacensības un savu darbību īsteno Rīgas pašvaldībā.

Konkursa nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami IKSD tīmekļvietnes www.sports.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 6. maija plkst. 11.00.

Lai sniegtu papildu informāciju par nosacījumiem un pieteikumu sagatavošanu, kā arī atbildētu uz pretendentu jautājumiem, 21. aprīlī plkst. 14.00 IKSD FaceBook kontā notiks informatīvs seminārs par tautas sporta sacensību organizēšanu. Plašāka informācija ir pieejama pa tālruni 67037247.

Savukārt vairāk par bērnu un jauniešu sporta sacensību organizēšanas nosacījumiem un pieteikumu sagatavošanu varēs uzzināt 2022. gada 21. aprīlī plkst. 15.00 turpat IKSD FaceBook kontā. Plašāka informācija ir pieejama pa tālruni 67105352.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.