Daugavas stadions

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu, lai atbalstītu Rīgas sportistu un komandu dalību pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī starptautiskās sacensībās laikā līdz 2022. gada 31. decembrim.

Līdzfinansējuma pieprasījumu var iesniegt Latvijā atzītas sporta federācijas vai Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā reģistrētas nevalstiskas sporta organizācijas, kas ir federāciju sastāvā.

Konkursa nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD tīmekļvietnes www.sports.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā ne vēlāk kā 20 dienas pirms sacensībām.

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, 2022. gada 11. aprīlī plkst. 15.00 RD IKSD Facebook kontā notiks informatīvs seminārs. 

Papildu informācija ir pieejama pa tālruni 67037245.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: Raimonds.Grants@riga.lv.