Informācija medijiem Rīgas domē
Austrumu maģistrāle skats no augšas

Ceturtdien, 25. novembrī, plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks un Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora p.i. Jānis Vaivods apmeklēs Austrumu maģistrāles būvniecības objektu, lai iepazītos ar paveikto, tiktos ar būvniekiem un pārrunātu darbu pabeigšanas grafiku. 

Pasākumā aicināti piedalīties mediju pārstāvji. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiks gaidīti Dzelzavas ielā pie Gustava Zemgala gatves. Autostāvvietas atrodas Dzelzavas ielā 5 un Dzelzavas ielā 6a. Žurnālistu ērtībām tiks nodrošināts transports, kurš līdz plkst.12.30 gaidīs pie rātsnama (RTU ēkas pusē). 

Vizītes laikā aicinām ievērot Covid-19 ierobežošanas nosacījumus, kā arī uzrādīt digitālais vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu.

Pašlaik objektā tiek būvētās apakšzemes komunikācijas, atbalstsienas un uzbērumi jaunajai trasei, kā arī pārvada balsti. Austrumu maģistrāles trūkstošā posma būvniecība ir viens no pēdējo gadu vērienīgākajiem satiksmes infrastruktūras projektiem Rīgā.


Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinatore Daiga Konošonoka, tālr: 28313163, e-pasts: daiga.konosonoka@riga.lv.