Satiksmes ierobežojumi

Saistībā Francijas Republikas Eiropas un ārlietu ministres Katrīnas Kolonā oficiālo vizīti Latvijā vairākās Rīgas centra ielās aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu.

No 28. septembra plkst. 17.00 līdz 29. septembra plkst. 15.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Raiņa bulvāra kreisās puses posmā no ēkas Raiņa bulvārī 4 līdz Reimersa ielai.

Savukārt 29. septembrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 12.30 apstāšanas un stāvēšanas liegums būs spēka Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, 50 m garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu, kā arī Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 m garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu.

Tāpat 29. septembrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 10.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Brīvības bulvāra labās puses posmā no Baumaņa skvēra līdz Elizabetes ielai.

Vizītes norises laikā, 28. un 29. septembrī, nepieciešamības gadījumā ierobežos vai īslaicīgi slēgs transportlīdzekļu, velosipēdu un gājēju satiksmi pie ēkas Raiņa bulvārī 5/6; pie ēkas Raiņa bulvārī 9; pie ēkas Pils laukumā 3; pie ēkas Brīvības bulvārī 36; Rātslaukumā un Latviešu strēlnieku laukumā; Aspazijas bulvārī un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī pie Brīvības pieminekļa un Brīvības laukumā.

Sabiedriskā transporta satiksmi un gājēju kustību pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem regulēs atbilstoši nepieciešamībai.