Pilsētā Satiksmes ierobežojumi
Ceļa zīmes

Saistība ar ASV augsta ranga amatpersonas vizīti Latvijas Republikā vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.

No 9. augusta plkst. 8.00 līdz 10. augusta plkst. 9.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Baznīcas ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Dzirnavu ielai.

Tāpat 9. augustā no plkst. 17.15 līdz plkst. 18.15 un 10. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 9.00 apstāšanās un stāvēšanas liegums būs spēkā Elizabetes ielā, stāvlaukumā pie viesnīcas Radisson Blu Latvija. 

Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu, velosipēdu, elektroskūteru, velorikšu un gājēju satiksme 10. augustā no plkst. 8.30 līdz plkst. 10.00 Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā (pie Latvijas Bankas), Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā, Poļu gātes un Pils ielas krustojumā, Pils laukumā, kā arī Poļu gātē. Tāpat no plkst. 9.30 līdz plkst. 11.00 šie ierobežojumi būs spēkā Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Rīgas apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai. Savukārt no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Elizabetes ielas kreisajā pusē no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skolas ielai, kā arī Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Dzirnavu ielai.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.