Stikla būrī izgaismoti putni

Gaismas takas Biķerniekos un Anniņmuižā varēs apmeklēt vēl veselu nedēļu – līdz pat 18.februārim.

Atgādinām, ka takas apskatāmas diennakts tumšajā laikā – no plkst. 18.00 līdz 23.00

Biķernieku meža pastaigu promenādē – posmā starp Biķernieku ielu un Linezera ielu – varēs nokļūt pasaku valstībā. Tajā ar gaismas, skaņas un lielformāta attēlu palīdzību būs iespēja sajust un iepazīt četrus dažādus pasaku stāstus.

Savukārt Anniņmuižas parkā apmeklētājus sagaidīs “Putnu aleja”, vēršot uzmanību uz pilsētā līdzās mītošajiem spārnotajiem iemītniekiem, kuru dzīves telpa cieši pārklājas ar cilvēku mājvietām un ielu maģistrālēm. Parka teritorijā tiks izvietoti četri vides objekti, papildināti ar gaismas un skaņas instalācijām. Vides objekti tiks izvietoti pastaigu maršrutā ik pēc 100 metriem.

Tostarp aicinām iedzīvotājus uz gaismas pastaigu takām doties ar sabiedrisko transportu. Tiem, kas izmantos savu personīgo auto, lūgums nebraukt mežā, bet spēkratus novietot tiem paredzētajās vietās. Tādējādi tiks pasargāts gan mežs, gan ikvienam apmeklētājam būs ērtāka piekļuve apskates objektiem.

Tāpat atgādinām, ka mainīgos laikapstākļos takas var kļūt slidenas, aicinām izvēlēties piemērotu apģērbu un pārvietoties uzmanīgi.

Informāciju sagatavoja: Aira Ancāne, Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: aira.ancane@riga.lv

Gaismas instalācijas parkos | 25.01.2024.