Ceļa zīme ielas remonts

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no šā gada 26. novembra līdz 25. decembrim tiks veikts divu A. Deglava pārvada balstu remonts (balsti Nr.6 un Nr.7). Darbu veikšanas laikā Braslas un Vestienas ielās ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas. 

Laikā no 26. novembra līdz 4. decembrim abās balstu pusēs tiks uzstādītas darbiem nepieciešamās pagaidu konstrukcijas. Kustība Braslas un Vestienas ielās tiks organizēta pa vienu joslu, regulējot to ar luksoforu.

No 5. līdz 18. decembrim tiks veikts tilta konstrukciju remonts, kura laikā divu joslu kustība tiks atjaunota, bet autovadītājiem jārēķinās, ka būs joslu sašaurinājums. Darbu laikā tiks veikta pārvada balstu bojātā betona demontāža, laidumu remonts un balsta konstrukciju apbetonēšana. 

Savukārt no 18. līdz 25. decembrim tiks demontētas pagaidu konstrukcijas. Šajā laikā otro reizi tiks uzstādīts luksofors un transportlīdzekļu kustība notiks pa vienu joslu.

A. Deglava pārvada remontdarbus pilnībā plānots pabeigt 2021. gada vasarā. 

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.

Informāciju sagatavoja: Austris Keišs, Rīgas domes Satiksmes departamenta Sabiedrisko attiecību vadītājs, tālr. 28601014