Ceļa zīmes

Austrumu maģistrāles posma “Ieriķu iela - Vietalvas iela” 1. kārtas izbūves darbu dēļ no pirmdienas, 2. augusta, būs izmaiņas esošajā satiksmes organizācijā – slēgta satiksme G. Zemgala gatvē un Ūnijas ielā,, kā arī izmaiņas 58. autobusa maršrutā un kustības sarakstos, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Līdz 15. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Gustava Zemgala gatvē, posmā no Vairogu ielas līdz Ieriķu ielas. Tāpat šajā laika periodā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ūnijas ielā, posmā no Gustava Zemgala gatvē līdz Stārķu ielai. Slēgtos ielu posmus ir iespējams apbraukt pa Brīvības gatvi un Lielvārdes ielu.

Departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus būt vērīgiem un ievērot satiksmes organizācijas izmaiņas, kā arī atvainojas par būvdarbu radītajām neērtībām un aicina ņemt vērā, ka šāda mēroga projekta īstenošana bez satiksmes organizācijas izmaiņām nav paveicama.

“Rīgas satiksme” informē, ka no 2. augusta būs izmaiņas 58. autobusa maršrutā un kustības sarakstos. Uz laiku maršrutā slēgs pieturvietu „Stārķu iela”, „G. Zemgala gatve”, „Vaidavas iela”, „Ūnijas iela” un „Ieriķu iela”. 
  
58. maršruta autobuss virzienā no Vecmīlgrāvja un Vecāķiem brauks pa maršrutu līdz Gustava Zemgala gatvei, tālāk līdz apgriešanās vietai pie VEF Kultūras pils (galapunkts „Brīvības gatve”) un atpakaļ uz Vecmīlgrāvi un Vecāķiem pa maršrutu. Pie VEF Kultūras pils tiks izveidota pagaidu pieturvieta „Brīvības gatve” (Vecmīlgrāvja virzienā). Tiks veiktas izmaiņas arī 58. maršruta autobusa darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos. 
    
Projekta izbūvi veic piegādātāju apvienība “ACB, TILTS”, kuru veido ceļu būvniecības sabiedrība AS "A.C.B." un tiltu būvniecības sabiedrība SIA "Tilts".

Austrumu maģistrāles 1. kārtas būvniecības izmaksas posmā no Ieriķu ielas līdz Vietalvas ielai ir 37,8 miljoni eiro. Projekta izbūvi veic piegādātāju apvienība “ACB, TILTS”, kuru veido ceļu būvniecības sabiedrība AS "A.C.B." un tiltu būvniecības sabiedrība SIA "Tilts". Austrumu maģistrāles 1.kārta tiek īstenota Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētajā projektā “Austrumu maģistrāles posma “Ieriķu – Vietalvas iela” 1. kārta: posms no Ūnijas ielas līdz Staiceles ielai” (Nr6.1.3.1/19/I/001). 

Projekta kopējās izmaksas plānotas 40,8 miljoni eiro, no kurām Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējums 23 miljoni eiro (85% no projekta attiecināmajām izmaksām), valsts budžeta dotācija 0,81 miljons eiro (3 % no projekta attiecināmajām izmaksām), pašvaldības finansējums 3,2 miljoni eiro (12 % no projekta attiecināmajām izmaksām) un neattiecināmie izdevumi 13,8 miljoni eiro.

 

Informāciju sagatavoja: Lelde Rudzika, Rīgas domes Satiksmes departamenta galvenā referente, tālr. 26568332
 

Logo Ieguldījums tavā nākotnē