Uzraksts Rīgas centrāltirgus

Piektdien, 4.jūnijā, kapitālsabiedrības “Rīgas Centrāltirgus” (RCT) valdes locekļi Artis Druvinieks un Kaspars Zauls iesnieguši paziņojumus Rīgas pilsētas izpilddirektoram un kapitāldaļu turētājam Jānim Langem par valdes locekļu amatu atstāšanu.

“Līdzšinējai valdei vēlos izteikt pateicību par darbu šajā sarežģītajā laikā un novēlēt veiksmi tālākos karjeras izaicinājumos. RCT ir nepieciešama jauna, spēcīga un izlēmīga vadība, kas spētu nodrošināt kapitālsabiedrības darbības rentabilitāti, veiktu nepieciešamās izmaiņas un pieņemtu konkrētus un pamatotus lēmumus, lai nodrošinātu mūsdienīgu, ilgtspējīgu un efektīvu RCT darbību,” uzsvēra J. Lange.

Jaunas valdes izveidei tiks organizēts atklāts konkurss, bet līdz tam dalībnieku sapulcē ievēlēti pagaidu valdes locekļi – valdes priekšsēdētāja amatā ievēlot esošo RCT Juridiskās daļas vadītāju Māri Skudru un valdes locekļa amatā - finanšu jomas speciālistu, Rīgas domes Finanšu departamenta direktoru Uldi Rakstiņu.

Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv