Izglītība
Bērnudārza grupiņa

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no marta beigām līdz maijam plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā.
 
Tā kā Rīgā no 2010. gada bērnus pirmsskolā piesaka tikai elektroniski, nevis iestādē klātienē, tad Atvērto durvju dienu pasākums ir lieliska iespēja iepazīties ar iestādes vadību, personālu, kā arī noskaidrot interesējošos jautājumus par bērnudārznieku ikdienas gaitām.

Rīgas pašvaldības pirmsskolas iestāžu Atvērto durvju dienu norises laiki un kontaktinformācija pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv sadaļā “Pirmsskolas”.  
 
Lai piedalītos Atvērto  durvju dienas pasākumā, lūdzam vecākus iepriekš pieteikties pa tālruni izvēlētajā iestādē, kuru var atrast kopējā sarakstā. Līdzi jāņem personas apliecinošs dokuments, labs noskaņojums un maiņas apavi.

Ņemot vērā aktualitātes saistībā ar koronvīrusu COVID-19, plānotās aktivitātes var tikt koriģētas. 


Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838; mob. 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv