Pludmales volejbola mačs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikt projektus, lai piešķirtu līdzfinansējumu un nodrošinātu sporta aktivitāšu norisi 2022.gada 20.augustā Lucavsalā, piedāvājot iespēju iedzīvotājiem bez maksas aktīvi iesaistīties daudzveidīgās sporta norisēs.

Konkursā aicina piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas rīko sporta sacensības un savu darbību veic Rīgas pilsētā, un kurai ir vismaz viena gada pieredze sporta aktivitāšu organizēšanā. Konkursa tēma – Rīgas vasara!

No projekta pieteicējiem sagaida aktivitātes pludmales rotaļās, stafetēs, vingrošanā, ūdens prieku baudīšanā, kā arī iespēju iepazīties ar dažādiem sporta veidiem un pārbaudīt savu sportisko meistarību veiklības, vingruma un spēka vingrojumos. Aktivitātes jāplāno tā, lai tajās varētu iesaistīties ikviens Rīgas iedzīvotājs, arī ģimenes ar bērniem, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē sports.riga.lv.  

Projekta pieteikumi līdz 15.jūlija plkst. 15.00 elektroniskā formā jānosūta uz e-pasta adresi iksd@riga.lv. Projekta pieteikumam jāpievieno vēlamo aktivitāšu atrašanās vietu Lucavsalas teritorijā.

Papildinformācija – RD IKSD Sporta nodaļas galvenā speciāliste - eksperte Kristīne Barona, tālr. 67105352, 28822885, e-pasts:kristine.barona@riga.lv