Pilsētā un sabiedrībā Satiksme
11.tramvajs

26. un 27. septembrī no plkst. 21:00 līdz  pēdējam  reisam tiks veikti asfaltēšanas darbi uz Brasas pārvada, līdz ar to tiks slēgta 11. tramvaja kustība pa Brasas pārvadu. Tramvaja vietā pasažieru pārvadāšanai tiks organizēts 11T. autobusa maršruts.

Pēdējais reiss ar tramvaju no Ausekļa ielas, pieturas “Kronvalda bulvāris”,  tiks organizēts plkst. 19:40, savukārt pēdējais reiss no Mežaparka būs plkst. 20:46. Pirmais reiss ar autobusu no Ausekļa ielas, pieturas “Kronvalda bulvāris”, aties plkst. 19:57, bet no Mežaparka plkst. 20:57. 11T. autobusa maršruts ievēros esošo 11.tramvaja maršruta kustības sarakstu.

11T. autobusa maršrutā autobusi no apgriešanās loka Ausekļa ielā kursēs pa Ausekļa ielu, Elizabetes ielu, Kronvalda bulvāri, Z.A. Meierovica bulvāri, Aspazijas bulvāri, Krišjāņa Barona ielu, Matīsa ielu, Miera ielu, Kluso ielu (dzelzceļu šķērso pa pārbrauktuvi), Gaujas ielu, Ķīšezera ielu, Kokneses prospektu, Meža prospektu, Ezermalas ielu līdz 9. un 48. autobusa pieturai “Ezermalas iela”.

No Mežaparka autobusi kursēs pa Meža prospektu, Kokneses prospektu, Ķīšezera ielu,  Gaujas ielu (dzelzceļu šķērso pa pārbrauktuvi), Kluso ielu, Miera ielu, Matīsa ielu, Krišjāņa Barona ielu, Aspazijas bulvāri, Z.A. Meierovica bulvāri, Kronvalda bulvāri līdz apgriešanās lokam Ausekļa ielā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.