Pilsētā un sabiedrībā Satiksme
Tramvajs
Foto: LETA Zane Bitere

“Rīgas satiksme” informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedriskais transports ir bez maksas. Tāpat nokļūšanai uz un no dažādās pilsētas apkaimēs organizētajām pasākuma vietām tiks organizēti sabiedriskā transporta papildus reisi. Vasaras saulgriežu svētku laikā būs izmaiņas arī autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

Biļetes

23. un 24. jūnijā “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos iespējams braukt bez maksas, līdz ar to pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nav jāreģistrē.

Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports svētku dienās kursēs pēc brīvdienu grafika. Savukārt, lai nodrošinātu apmeklētāju nokļūšanu uz un no dažādās pilsētas apkaimēs organizētajām pasākuma vietām, 23. jūnijā no aptuveni plkst. 19.00, kā arī naktī uz 24. jūniju līdz aptuveni plkst. 5.30 tiks organizēti papildu reisi sekojošos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos:

*5.tramvaja maršrutā papildreisi nakts laikā tiek organizēti posmā “Stacijas laukums - Mīlgrāvis”.  5T autobusa maršrutā papildreisi nakts laikā netiek organizēti. Maršruts kursē pēc ikdienas brīvdienu saraksta!

Līgo nakts maršruti.

Autostāvvietas

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu centri

22. jūnijā klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00. Pārējie klientu centri strādās, kā ierasts darba dienā – Spīķeru ielā 1 līdz plkst. 19.00, bet pārējie klientu centri – līdz plkst. 18.00. Piektdien, sestdien un svētdien – 23., 24. un 25. jūnijā, visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt tīmekļa vietnē www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”.