Kontakti

rvc [at] rigasveseliba.lv

“Rīgas veselības centrs” filiālēs Bolderājā, Iļģuciemā, Imantā, Ķengaragā, Torņakalnā un Ziepniekkalnnā sniedz pakalpojumus pilnā apmērā, ievērojot valstī noteiktos pasākumus Covid-19 infekcijas ierobežošanai. Speciālistu apmeklējums tikai ar iepriekšēju pierakstu.

RVC telpās obligāti jālieto sejas maskas. Aizliegts ienākt personām, kuru apmeklējuma mērķis nav tieši saistīts ar medicīnas pakalpojumu saņemšanu. Pacientu, t.sk. bērnu, uz pakalpojuma saņemšanu RVC var pavadīt viena pilngadīga persona.

RVC turpina nodrošināt valsts apmaksātus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus dienas stacionārā bērniem (filiālēs “Bolderāja”, “Imanta”, “Ķengarags”, “Ziepniekkalns”) un pieaugušajiem (filiālēs “Bolderāja”, “Iļģuciems”, “Imanta”, “Ķengarags”, “Ziepniekkalns”) NVD plānotā finansējuma 2021. gadam ietvaros – pakalpojums pieejams, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai negatīvu Covid-19 testu.

Visās RVC filiālēs tiek nodrošināta arī valsts apmaksāta medicīniskā Rehabilitācija gan ambulatori, gan dienas stacionārā tieši Covid-19 pārslimojušiem pacientiem – bērniem un pieaugyšajiem. Aktuālā informācija par rehabilitācijas pakalpojumiem: www.rigasveseliba.lv vai rakstot epastu: rehab.koordinatori@rigasveseliba.lv

Atbilstoši iepriekš veiktajam pierakstam, notiek sazināšanās ar pacientiem rindas kārtībā. Ja pieraksts pakalpojumam nav pieejams, pacientu reģistrē gaidīšanas rindā.

Lai pierakstītos pie speciālista vai uz pakalpojumu, pieraksts jāveic pa tālruni – 200288018801 vai epastu: pieraksts@rigasveseliba.lv, pašpieraksts eveselibaspunkts.lv 

SIA “Rīgas veselības centrs” veic vakcināciju pret COVID-19. Vakcinācija notiek “Rīgas veselības centra” filiālēs “Bolderāja”, “Iļģuciems”, “Imanta”, “Ķengarags”, “Torņakalns” un “Ziepniekkalns” atbilstoši noslogojumam un vakcīnu pieejamībai. Informācija un pieraksts pie koordinatora, zvanot pa tālruni 22324448 (9.00 – 16.00).

“Rīgas veselības centrs” darba laiks: darbdienās no 8.00–20.00, dežūrārsts arī sestdienās 8.00–15.00/17.00.

Atrašanās vieta kartē

Darbinieki

Skaidrīte Vasaraudze

Valdes priekšsēdētājs - Spulgas iela 24, Rīga, LV-1058
67012418
rvc [at] rigasveseliba.lv

Dagnija Vilnīte

Valdes locekle - Spulgas iela 24, LV-1058
rvc [at] rigasveseliba.lv