Kontakti

rvc [at] rigasveseliba.lv

SIA “Rīgas veselības centrs” ir 100% apmērā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība ar ierobežotu atbildību. Sabiedrība ir izveidota 2014. gadā, reorganizējot 6 Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības ar vairākas desmitgades ilgu pieredzi veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Ar 31.03.2022. deleģējuma līgumu Rīgas valstspilsētas pašvaldība ir deleģējusi iestādei veikt savā kompetencē ietilpstošos uzdevumus: primārās veselības aprūpes pakalpojumu un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana.

Šobrīd “Rīgas veselības centra” ietvaros darbojas 6 filiāles – “Ziepniekkalns”, ”Imanta”, “Torņakalns”, ”Iļģuciems”, “Bolderāja” un “Ķengarags”, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju (vidēji 120 000 pacientiem gadā vairāk kā 400 000 ārstniecības epizodes) iespējami tuvu viņu dzīves vietai. ”Mēs esam jums tuvāk” – tā skan arī sabiedrības moto.

Rīgas veselības centrā strādā vairāk nekā 450 darbinieki, piedāvājot rīdziniekiem:

  • ģimenes ārstu un speciālistu konsultācijas,
  • zobārstniecības pakalpojumus – higiēnu, ārstniecību (t.sk., bērniem),
  • diagnostiskos izmeklējumus,
  • plašs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu klāstu,
  • dežūrārstu pakalpojumus,
  • vakcinācijas, procedūras un analīzes,
  • obligātās veselības pārbaudes un medicīniskās komisijas.

Lielāko Rīgas veselības centra pakalpojumu daļu veido valsts finansējuma ietvaros sniegtās speciālistu konsultācijas un dažādie diagnostiskie izmeklējumi, kā arī fizikālās un rehabilitācijas medicīnas un zobārstniecības (bērnu) pakalpojumi. Taču tiek nodrošināti arī kvalitatīvi maksas pakalpojumi, sadarbojoties ar Latvijas apdrošināšanas kompānijām.

SIA “Rīgas veselības centrs” darba laiks: darbdienās no 8.00–20.00, dežūrārsti strādā arī sestdienās 8.00–15.00.

Lai pierakstītos pie speciālista vai uz pakalpojumu, pieraksts jāveic pa tālruni – +371200288018801 vai epastu: pieraksts@rigasveseliba.lv, pašpieraksts eveselibaspunkts.lv 

Atrašanās vieta kartē

Darbinieki

Skaidrīte Vasaraudze

Valdes priekšsēdētājs - Spulgas iela 24, Rīga, LV-1058
67012418
rvc [at] rigasveseliba.lv

Dagnija Vilnīte

Valdes locekle - Spulgas iela 24, LV-1058
rvc [at] rigasveseliba.lv