Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
22
Saņēmējs
Fiziska persona
Publisko tiesību juridiska persona
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Organizējot publiskus pasākumus, viens no priekšnosacījumiem ir satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu (turpmāk - SOTL) izvietošana, uzstādīšana un noņemšana, saskaņojot to ar attiecīgās administratīvās teritorijas pašvaldību. Rīkojot publiskus pasākumus Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā, pasākumu organizatoram ir jāizstrādā satiksmes maršruta un SOTL izvietojuma shēma, kas jāiesniedz saskaņošanai Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamentā (Rīgas valstspilsētas publiskā lietojuma ielu tīkla pārvaldītājam)

Procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Pakalpojumu var pieprasīt klātienē Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamentā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 36, 606.kabinetā, iesniedzot iesniegumu, izstrādāto satiksmes maršruta un SOTL shēmu. Iesniegumu un shēmu var nosūtīt Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamentam pa pastu uz adresi: Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011 vai nosūtīt uz e-pasta adresi: amd@riga.lv vai nosūtīt E-adresē.

  2. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojumu var saņemt klātienē (iepriekš sazinoties pa tālr. 67012810 vai pa tālr. 67012748) Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamentā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 36, 502.kabinetā vai saskaņotā shēma tiek nosūtīta uz klienta norādīto e-pasta adresi.