Datums 8. decembris, 2023
Laiks16.00–18.00
Vieta Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrā (RJTC), Bauskas ielā 88, 8. decembrī norisināsies Ziemassvētku gaidīšanas svinības, kuru laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās darbnīcās un izgatavot sirsnīgas un skaistas dāvanas gan sev, gan saviem tuvākajiem radiem un draugiem.

Svētki sāksies plkst. 16.00 ar RJTC direktores Ramonas Šmitiņas uzrunu pagalmā pie lielās Ziemassvētku egles, kam sekos kopīga bluķa vilkšana un dedzināšana, kas, iespējams, ir viena no senākajām Ziemassvētku rituālajām norisēm, kas simbolizē Saules un gaismas augšupeju. Lai sasildītu nosalušos degunus (jo ārā solās būt skaisti ziemīgs laiks). Visi pasākuma apmeklētāji tiks cienāti ar karsto Ziemassvētku dzērienu un aicināti doties iekštelpās uz svētku svinībām.

Plkst. 16.30 aktu zālē uz Ziemassvētku sveicienu aicinās RJTC mazākie dejotāji. 1.stāva gaitenī tirgotāji pasākuma apmeklētājus aicinās nobaudīt savus pašdarinājumus, iegādāties kādu svētku rotājumu un pat iegūt kādu ķermeņa apgleznojumu no hennas. Vecākiem būs iespēja mieloties ar gardu un skaistu kafiju no Baristas.

RJTC aktu zālē pasākuma apmeklētājiem būs iespēja darboties dažādās radošajās darbnīcās:

  • Ziemassvētku zeķu darbnīca;
  • Apsveikumu kartiņu darbnīca;
  • Zvaigžņu darbnīca;
  • Ziemassvētku galda rotājumu darbnīca;
  • Eglīšu rotājumu darbnīca.

Ziemassvētku radošās darbnīcas Bišumuižā ir svētki, kuru laikā atklāt jaunus talantus sevī un izmēģināt ko jaunu. Darbnīcu pievienotā vērtība ir meistari, kuri ikdienā vada kādu no Rīgas Jauno tehniķu centra pulciņiem, bet šajā svētku laikā ikvienam piedāvās iespēju īsā laikā apgūt kādu radošu prasmi, piemēram, izgatavot kādu skaistu rotājumu Ziemassvētku eglītei, īpaša dizaina apsveikuma kartiņas, galda noformējumus vai pie kamīna karināmās Ziemassvētku zeķes.

Rīgas Jauno tehniķu centrā svētku svinību laikā būs iespēja satikt arī Ziemassvētku vecīti, kurš vienmēr ļoti priecājas par bērnu skaistajiem dzejoļiem, dziesmām un dejām.

Tirgoties gribētājus aicina pieteikties pie savu pulciņu skolotājiem līdz 4.decembrim vai uz e-pastu smuceniece@edu.riga.lv.

Uz svētku svinībām mīļi gaidīti visi Rīgas pilsētas iedzīvotāji un tās notiks no plkst. 16.00 līdz 18.00.