Datums 3. augusts
Laiks14.00
Vieta AB dambis
Spēlē basketbolu

72 stundas – tieši tik daudz laika dots visiem Rīgas basketbola entuziastiem, lai apliecinātu gatavību XI “Krastu mačā” aizstāvēt sava krasta godu. Pirmo reizi turnīra vēsturē trīs diennaktis – no  27. jūlija plkst. 12.00 līdz 30. jūlija plkst. 12.00 – “Krastu mača” mājaslapā krastspretkrastu.lv iespējams reģistrēt savu komandu dalībnieku izlozei. 

Dalībnieku izloze un preses konference notiks pirmdien, 3. augustā, plkst.14.00 uz AB dambja. Apmeklēt pasākumu aicināti visi mājaslapā reģistrēto komandu pārstāvji, jo dalībnieki tiks izlozēti tikai starp tām komandām, kuru pārstāvji pasākumu apmeklēs klātienē. Ierašanās un reģistrēšanās izlozei no plkst. 13.15.

Pasākuma laikā klātesošie arī uzzinās, kā izskatīsies XI “Krastu mača” oficiālais krekls. Jau vairākus gadus pēc kārtas tā dizaina autors ir mākslinieks Kristians Brekte.

“Krastu mačs” šogad vistiešākajā nozīmē norisināsies starp Daugavas abiem krastiem – uz AB dambja – 15. un 16. augustā. Spēles tiks aizvadītas bez skatītājiem klātienē, bet spēļu tiešraides būs skatāmas LTV7 un portālā Lsm.lv. Turnīra aktivitātes papildinās LTV7 raidījums “Sporta studija”, ko vadīs žurnālists Reinis Ošenieks, uz studiju aicinot arī viesus. Klātienē turnīra dalībniekus, kā ierasts, uzmundrinās un iedrošinās jau līdz šim zināmie “Krastu mača” vadītāji – Renārs Zeltiņš, Raimonds Zeps, Andris Bulis un Sandis Miltovičs. Tāpat arī šogad neizpaliks konkursi, pārsteigumi un muzikāli priekšnesumi.

“Krastu mačs” ir diennakts basketbola turnīrs, kurā tradicionāli piedalās un savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Desmit turnīra pastāvēšanas gados kopvērtējumā rezultāts kļuvis neizšķirts – 5:5. Uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūst ceļojošo kausu, kura autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Aigars Bikše. 

“Krastu mačs” 2020 notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, AAS “BALTA”, basketbola klubu “VEF Rīga”, SIA “Tet”, SIA “Uniso”, A/S “Aldaris”.

Papildus informācijai: Zane Rutkovska, Tālr. 26576297, zane@vefriga.com 

Datums 3. augusts
Laiks14.00
Vieta AB dambis